Nie uciekł BMW przed policyjną KIA. Dwóch policjantów w szpitalu (ZDJĘCIA)

Okazuje się, że nawet uciekając BMW można zostać spektakularnie zatrzymanym przez policyjne KIA. Wszystko zaczęło się w Ostrowie, gdzie funkcjonariusze z ostrowskiej drogówki stwierdzili popełnienie delikatnego wykroczenia. Kiedy próbowali zatrzymać samochód, jego kierowca postanowił uciec.

Pościg był kontynuowany przez Wysocko, gdzie koło kościoła – zdaniem świadka – BMW miało przefrunąć przy wzniesieniu. Następnie młody kierowca udał się na drogę serwisową biegnącą wzdłuż obwodnicy Ostrowa Wlkp. Jadąc w kierunku Smardowa przejechał skrzyżowanie z drogą i chyba nie dostrzegł znaku „wjazd na drogę bez przejazdu”. Po minięciu nowowybudowanego domu droga się zakończyła. BMW wpadło na grząskie pole, a radiowóz uderzył w bok uciekającej osobówki.

Zarówno kierowca jak i pasażer BMW zostali skuci w kajdanki. Funkcjonariusze zaczęli uskarżać się na dolegliwości bólowe, przez co konieczne było wezwane karetki pogotowia ratunkowego i przewiezienie do szpitala na dokładną diagnostykę.

Jeden z mężczyzn miał być wcześniej notowany za sprawy związane z narkotykami.

 

 

POLECANE NEWSY

63 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
miejscowy
3 miesięcy temu

Drzwi w BMW jak po małym kopniaku ,kia nawet nie przestawiony zderzak i bóle..
?! Po czym…? trochę HONORU..

skoczek
3 miesięcy temu

ten z BMW to chyba zapomniał jak kiepski motor ma w tej malej gablotce ..A poza tym, to jakis frajer w rurkach i półskarpetkach …KOMEDIA .

ekipol
3 miesięcy temu

milicja w szpitalu szok po czym wieksze zniszczenia mamy jezdzac po polskich drogach

Zielarz
3 miesięcy temu

Gdyby nie droga bez przejazdu to faceci w rajtuzach dali by radę uciec. Widocznie towar za mocno w banię wszedł.

Rajdowiec
3 miesięcy temu

Mordzie drogie 15/20 bez przypalu😂

Lividium
3 miesięcy temu

Wytrzymała ta nasza policja wpierw skuła chłopaków a potem zaczeli odczuwać boleści mhmn? gruby wał z ubezpieczenia

Rajdowiec
odpowiada  Lividium
3 miesięcy temu

Skuli potem pogadali z nami potem alkomacikiem zmierzyli potem jeszcze przez 30min gadali i potem zaczęli co kolwiek odczuwać ws po godzinie czasu

THC
odpowiada  Rajdowiec
3 miesięcy temu

I Lolka zajarali , potem schizę se wkręcili że niby ich coś boli. 🤣🤣🤣

gostek
3 miesięcy temu

Byle przytarcie radiowozem i pół roku policjanci będą na 100% !!!! L-4. To jest patologia, za chwile to specjalnie będą wymuszać aby nic nie robić i kasę dostawać. Trzeba uważać na nich. A zwykły pracownik to 80 % i jeszcze robotę straci jakby go nie było pół roku. PATOLOGIA !!!! WYŁUDZACZE !!! To powinna prokuratura zbadać kto im zwolnienia wypisuje.

Przedstaw się
odpowiada  gostek
3 miesięcy temu

Ano jest to patologia to fakt. Czasami przecież nawet jak kasę chcą to jawnie mówią że dawać kasę albo pójdziemy na chorobowe hehehe komedia z nimi, niby jak można sobie zaplanowac chorobowe?:) Patologia społeczna.

olek
3 miesięcy temu

za milicje obywatelska byli by spałowani gumami fest

Sebol
3 miesięcy temu

To są prawdziwi policjanci :D, trochę adrenaliny, stresu i już bule głowy, L4 na miesiąc a kto wie, do lekarza pójdą i wcześniejsza emerytura. Taki to był pościg że załamanie nerwowe normalna rzesz. A ty podatniku płać i płacz.

Angina żołądka
3 miesięcy temu

Znasz temat … Prawdę mocnym głosem rzekł.

63
0
Napisz co o tym sądziszx