Nie uciekł BMW przed policyjną KIA. Dwóch policjantów w szpitalu (ZDJĘCIA)

Okazuje się, że nawet uciekając BMW można zostać spektakularnie zatrzymanym przez policyjne KIA. Wszystko zaczęło się w Ostrowie, gdzie funkcjonariusze z ostrowskiej drogówki stwierdzili popełnienie delikatnego wykroczenia. Kiedy próbowali zatrzymać samochód, jego kierowca postanowił uciec.

Pościg był kontynuowany przez Wysocko, gdzie koło kościoła – zdaniem świadka – BMW miało przefrunąć przy wzniesieniu. Następnie młody kierowca udał się na drogę serwisową biegnącą wzdłuż obwodnicy Ostrowa Wlkp. Jadąc w kierunku Smardowa przejechał skrzyżowanie z drogą i chyba nie dostrzegł znaku „wjazd na drogę bez przejazdu”. Po minięciu nowowybudowanego domu droga się zakończyła. BMW wpadło na grząskie pole, a radiowóz uderzył w bok uciekającej osobówki.

Zarówno kierowca jak i pasażer BMW zostali skuci w kajdanki. Funkcjonariusze zaczęli uskarżać się na dolegliwości bólowe, przez co konieczne było wezwane karetki pogotowia ratunkowego i przewiezienie do szpitala na dokładną diagnostykę.

Jeden z mężczyzn miał być wcześniej notowany za sprawy związane z narkotykami.

 

 

POLECANE NEWSY
63 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
miejscowy
16 dni temu

Drzwi w BMW jak po małym kopniaku ,kia nawet nie przestawiony zderzak i bóle..
?! Po czym…? trochę HONORU..

skoczek
16 dni temu

ten z BMW to chyba zapomniał jak kiepski motor ma w tej malej gablotce ..A poza tym, to jakis frajer w rurkach i półskarpetkach …KOMEDIA .

ekipol
17 dni temu

milicja w szpitalu szok po czym wieksze zniszczenia mamy jezdzac po polskich drogach

Zielarz
17 dni temu

Gdyby nie droga bez przejazdu to faceci w rajtuzach dali by radę uciec. Widocznie towar za mocno w banię wszedł.

Rajdowiec
17 dni temu

Mordzie drogie 15/20 bez przypalu😂

Lividium
18 dni temu

Wytrzymała ta nasza policja wpierw skuła chłopaków a potem zaczeli odczuwać boleści mhmn? gruby wał z ubezpieczenia

Rajdowiec
odpowiada  Lividium
18 dni temu

Skuli potem pogadali z nami potem alkomacikiem zmierzyli potem jeszcze przez 30min gadali i potem zaczęli co kolwiek odczuwać ws po godzinie czasu

THC
odpowiada  Rajdowiec
18 dni temu

I Lolka zajarali , potem schizę se wkręcili że niby ich coś boli. 🤣🤣🤣

gostek
18 dni temu

Byle przytarcie radiowozem i pół roku policjanci będą na 100% !!!! L-4. To jest patologia, za chwile to specjalnie będą wymuszać aby nic nie robić i kasę dostawać. Trzeba uważać na nich. A zwykły pracownik to 80 % i jeszcze robotę straci jakby go nie było pół roku. PATOLOGIA !!!! WYŁUDZACZE !!! To powinna prokuratura zbadać kto im zwolnienia wypisuje.

Przedstaw się
odpowiada  gostek
17 dni temu

Ano jest to patologia to fakt. Czasami przecież nawet jak kasę chcą to jawnie mówią że dawać kasę albo pójdziemy na chorobowe hehehe komedia z nimi, niby jak można sobie zaplanowac chorobowe?:) Patologia społeczna.

olek
18 dni temu

za milicje obywatelska byli by spałowani gumami fest

Sebol
18 dni temu

To są prawdziwi policjanci :D, trochę adrenaliny, stresu i już bule głowy, L4 na miesiąc a kto wie, do lekarza pójdą i wcześniejsza emerytura. Taki to był pościg że załamanie nerwowe normalna rzesz. A ty podatniku płać i płacz.

Angina żołądka
18 dni temu

Znasz temat … Prawdę mocnym głosem rzekł.

63
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x