Na motocyklu zginął emerytowany policjant

Tragiczne zdarzenie rozegrało się na drogach województwa łódzkiego. Doszło tam do wypadku z udziałem 3 pojazdów – dwóch samochodów i motocykla. Kierowca jednośladu zmarł. To emerytowany policjant, były funkcjonariusz kaliskiej drogówki. Okoliczności wypadku, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają policjanci z poddębickiej komendy. – ustalił portal faktykaliskie.info

Do zdarzenia doszło w sobotę 30 kwietnia przed godziną 21:00 w powiecie poddębickim (woj. łódzkie) w miejscowości Biernacice.

– 21-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Dodge Caliber, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu marki BMW 520, na skutek czego uderzył w tył tego pojazdu. Siła uderzenia była tak duża, że wyrzuciła BMW do przydrożnego rowu, natomiast pojazd marki Dodge zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym motocyklem marki BMW – przekazuje sierż. Beata Orłowska z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach.

W wypadku zginął 53-letni kierowca motocykla. To emerytowany policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. 21-latek, który prowadził Dodge został ranny. Okoliczności wypadku, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają policjanci z poddębickiej komendy.

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Roj
10 miesięcy temu

Gdyby każdego z tych cwaniaków co wypisują te bzdury na temat policji wojska i innych służb mundurowych dosięgła taka katastrofa jak na Ukrainie szybko zmienili by zdanie i prosili o pomoc. Banda roszczeniowców wychowanych bezstresowo pod maminym fartuszkiem.

Haapftuu
10 miesięcy temu

Karma wraca…

Jak
10 miesięcy temu

Ja pi***ole co za pojeby mieszkają w tym Ostrowie . Jak się coś dzieje potrzebujecie pomocy to gdzie dzwonicie ?? na Policje czy do ojca rydzyka ? wstyd mi za was …prawdopodobnie te wrogie wpisy na temat policji to gówniarzeria albo menele bo inaczej nie może być ..

Anonim
10 miesięcy temu

Najszczersze kondolencje

Eryk
10 miesięcy temu

Szkoda gościa ale jakby poszedł na emeryturę jak każdy robol to by na takiego konia w tym wieku już nie wsiadł a tak 😇

koteg
odpowiada  Eryk
10 miesięcy temu

Nie bardzo rozumiem co ma wiek do motocyklizmu… Że co, emeryci to już tylko kapcie i telewizorek z włączonym „Sanatorium miłości”? Od niejednego emeryta kolego możesz sporo nauczyć się nt. właściwej eksploatacji i techniki jazdy motocyklem…

ss
odpowiada  koteg
10 miesięcy temu

ta refleksu i wzroku he

mariano
10 miesięcy temu

53 letni emeryt ? … szkoda człowieka

Bolo
odpowiada  mariano
10 miesięcy temu

Taki kraj, przywileje rodem z komuny nadal mają się dobrze. Pewnie z 7-8 lat był na emeryturze. Szkoda faceta tym bardziej że winy z jego strony w tym wypadku nie było żadnej.

Nikt
odpowiada  Bolo
10 miesięcy temu

To popracuj sobie gnoju 10 lat z codziennym narażeniem życia to zrozumiesz . Nikt ci nie bronił zostać policjantem lub żołnierzem więc nie stekaj jak stara baba tylko za robotę się weź.

Asd
odpowiada  Nikt
10 miesięcy temu

A gdzie tuż to to życie codziennie narażają panowie policjanci ? Za dużo tv co gnoju?

daro
odpowiada  Nikt
10 miesięcy temu

he zobaczcie jak się pewnie jakiś milicjant zbulwersował he z narażeniem życia he straż pożarna rozumiem narażeniem życia ale milicja narażenie zycia za wlepianie bezpodstawnych mandatów za maseczki lub ganianie z sanepidem po legalnie pracujących firmach buhaha nygusy….

Józek z bazin
odpowiada  Nikt
10 miesięcy temu

Co nazywasz narażaniem życia, spanie po kontach, czy gonienie małolatów, bo chcą sobie browarka w parku spić. Pozabierałbym im te wszystkie przywileje i je.ać do 65 jak każdy inny, a tak to idzie taki w wieku 40-kilku lat na emeryturę i pracuje jeszcze gdzieś na cieciowni.

Zorientowany
odpowiada  Józek z bazin
10 miesięcy temu

To znaczy w bankach policjanci śpią??? No pisze pan ,że śpią PO KONTACH.. To coś nowego ,nie wiedziałem, muszę sprawdzić, czy na moim koncie jakiś nie spi.. A pan na swoim koncie widział śpiącego policjanta?

NO RESPECT
odpowiada  Nikt
10 miesięcy temu

No nie przesadzałbym z tym codziennym narażeniem życia przez 10 lat. Wielu to praktycznie zwykli urzędnicy w mundurach, informatycy itp. To nie Miami Vice. Oczywiście człowieka żal. Taka specyfika motocykla. Zero ochrony zewnętrznej.

Lol
odpowiada  Nikt
10 miesięcy temu

Narażają życie? Chyba narażali jak biegali za ludźmi bez masek 😅 wychowania Tobie brak gnoju!

tawardy
odpowiada  Nikt
10 miesięcy temu

ty tez pewno milicjant jesteś tylko nie emeryt

Krzychu
odpowiada  Bolo
10 miesięcy temu

Po 15 latach 40 procent ostatniego uposażenia ….z butów nie wyrwie

234333444
odpowiada  mariano
10 miesięcy temu

jeszcze mógł pracować

helga
odpowiada  mariano
10 miesięcy temu

jak taki wyeksploatowany to pod piecem na bujaku w ciepłych skarpetach z kotem na kolanach a nie emeryt po nocach ze słabym wzrokiem, słabym refleksem na motocyklu ….

Ona
odpowiada  helga
10 miesięcy temu

Słaby wzrok to ty chyba masz,nie znałaś Jacka to nie pisz

Benk
odpowiada  helga
10 miesięcy temu

Oj helga helga popraw się,co ty za głupoty wypisujesz

Ostrowianin
10 miesięcy temu

Małolat za kółkiem i wszystko jasne

Endrju
odpowiada  Ostrowianin
10 miesięcy temu

Smutne ale prawdziwe…
Małolat, kobieta z telefonem, pirat drogowy albo jakiś inny debil… życie choć piękne tak kruche jest…

24
0
Napisz co o tym sądziszx