W ostrowskim szpitalu leczeni są ukraińscy żołnierze

Udostępnij
Tweet

Miesiąc temu z ostrowskiego szpitala wyruszył konwój, w ramach którego podarowano Ukrainie karetkę pogotowia ratunkowego oraz sprzęt medyczny. Wtedy zrodził się pomysł, by w ramach dalszej pomocy przywieźć do naszego szpitala żołnierzy poszkodowanych podczas walk wojennych. I tak też się stało podczas kolejnego konwoju humanitarnego.

Miejsca na oddziałach zajmują żołnierze z Ukrainy, którzy doznali dotkliwych obrażeń tj. amputacja kończyny (lekarz), rany postrzałowe. Wśród leczonych jest zaopatrzeniowiec, który najechał na minę i odniósł obrażenia.

Szczegółowe informacje zostaną podane w poniedziałkowe przedpołudnie na konferencji prasowej.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Trudno w to uwierzyć jakie wozy przysłano do "takiej" drobnostki
Subskrybuj
Powiadom o

110 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Senior
1 rok temu

Wszyscy dyskutujecie o Ukraińcach.A może tak spojrzycie co Polakom pośrednio zgotował opętany Putin, przez rozpętanie w Europie wojny.
Przewiduję większy kryzys,niż uchodźcy. W świecie również.

INFLACJA I JEJ SKUTKI ! A przewidują 20 % !!!
Kryzys to też zagrożenie, ograniczenie standardu życia a nawet sprowadzenia niektórych warstw społecznych,do wegetacji życiowej na najniższym poziomie !
Już zauważa się kalkulowanie wydatków i sprowadzanie ich do niezbędnych potrzeb.Nawet wśród średnio zamożnych.

Więc więcej rozwagi w trosce o siebie,mniej agresji dla innych.
Zwłaszcza młode pokolenie,bo Wy macie duże szanse,że wojna Was dopadnie w najmnjej spodziewanym momencie ! Szaleńcza Rosja od wieków,po dzień dzisiejszy jest ciągłym zagrożeniem dla Polski ! Też możesz zostać powołany do wojska.
Wtedy przypomnisz sobie żołnierza ukraińskiego z amputowaną ręką…?

Elektor
odpowiada  Senior
1 rok temu

Dziadek, to nie Putin nakręcił inflację tylko pisowskie gangusy.

Dyrektor
1 rok temu

Mają PESEL i ubezpieczenie w Polsce? Szary Polak bez pracy skazany na śmierć a Ukraińców leczą. I niech mi nikt tu nie pisze że jest inaczej. Znajoma byla w szpitalu z dzieckiem i musiała sobie zapewnić wyżywienie we własnym zakresie a kobiety ukraińskie jadły dewolaje za darmo i gdzie tu sprawiedliwość? Prawdziwi uchodźcy zostali na Ukrainie a arystokracja wyjechała na Polskę i korzysta

Polak
odpowiada  Dyrektor
1 rok temu

Niedługo oczy się wszystkim otworzą.My Polacy przez tych ukrów będziemy płakać.Osobiście mam w dupie co Putin z nimi zrobi to ich wojenka nie nasza.Za Wołyń niech cierpią! Już nikt nie pamięta co te zwyrole robili Polakom? Pamięć krótka?

Hania
odpowiada  Dyrektor
1 rok temu

Leżałam w szpitalu w ostrowie na patologii ciąży kilka miesięcy, ale dewolaja w menu nie było ani razu. Sciema i to w dodatku wyjątkowo kiepsko sprzedana. A kysz rosyjski trollu.

syn gromu
1 rok temu

Widzę żyje w bardzo bogatym kraju

Ciechocinek
1 rok temu

Olejcie ludzie tą całą białą pseudolekarską mafie. Po tym 2 letnim cyrku z katarkiem teraz to hańba iść i ufać temu białemu kartelowi, który tak bardzo dla pieniąźków sie skompromitował. Nie zwracajcie uwagi na nadawane przez rząd przywileje dla wschodnich sąsiadow, ponieważ to jest celowe działanie marionetek z wiejskiej, by jednych na drugich podpuścić. Prosta sprawa ludziska!!!!!! Obserwujcie co robi WEF i co uchwalą 12 maja na drugim szczycie c-19. Pozdrawiam

qaz
1 rok temu

U nas lecza z Ukrainy hymmm. Chyba na zachodzie ukrainy nie jest tak niebezpiecznie skoro samochody z europy na lawetach zwożą tirami. Nie rozumiem tego . Znowu fikcja jak z covidem

Osw
odpowiada  qaz
1 rok temu

To jedz zobaczyć czy fikcja jak kulke w pusty łeb dostaniesz

Przedstaw się
odpowiada  Osw
1 rok temu

Może być podobnie jak z „epidemią”. Tez było wielu chętnych do pracy bez maseczek, oferowali się! I co?:) I żadnego nie chcieli przyjąć. Podważałoby to ich kłamliwą narrację o rzekomym strasznym wirusie, kiedy ludzie bez maseczek normalnie by pracowali a pajace w kombinezonach za to za tłuste sumki. Też uważam, że na zachodzie banderlandu jest luzik.

marek
odpowiada  Osw
1 rok temu

chyba ślepy jesteś że nie widzisz co w polin się dzieje

Panie
odpowiada  Osw
1 rok temu

ratuj te dusze.

T M
1 rok temu

Tak dla Nich to nawet zus orzecznicy by się nawet ugieli. Nam to się zabić każą byle nie dac. Bóg was rozliczy.

Malinowo
1 rok temu

Pomóc rannym musimy bo ruskiej dziczy i barbarzyńców nikt na polskiej granicy nie chce. Ukraincy walczą rowniez o nasze bezpieczeństwo.Unia powinna nas w tym mocno wspomóc finansowo bo nas na to nie stac. Ugoścmy uchodźców ale nie rozdawajmy im wszystkiego za darmo bo my na to ciężko latami pracujemy. Jesteśmy u siebie w Polsce a to oni są gośćmi.

Koleś Carycy
odpowiada  Malinowo
1 rok temu

Taaaa kasa z UE wpłynie a złodzieje z pisu sobie premie wypłacą . A ludzie dobrej woli dalej będą pomagać uchodźcom . UE nie da kasy i tyle . Praworządność jak przystało na cywilizowany kraj a nie złodziej za złodziejem , afera za aferą . A pustaki z rzadu nie maja sobie nic do zarzucenia .

SUZUKI
1 rok temu

W czasie drugiej wojny światowej polacy z armią Andersa po wyjściu z ZSRR otrzymali schronienie w Iranie kilka set tysięcy naszych a rok temu w Warszawie razem z USA zorganizowaliśmy naradę dotyczącą sytuacji między innymi w Iranie o co Iran ma do nas żal trochę wstyd

Elektor
odpowiada  SUZUKI
1 rok temu

Powiedz wprost. Naradę na której knuliśmy jak najlepiej Persom przy**bać. Mocno wstyd.

marian
odpowiada  SUZUKI
1 rok temu

Iran był wtedy brytyjski

Nie
1 rok temu

A ci lekarze z ostrowskiego szpitala co pomagają na co dzień za kopertowe-dobrowolne korzyści materialne(łapówki,)za standardowe leczenie które notabene należy się z listy NFZ ci lekarze za darmo udzielają konsultacji obywatelom Ukrainy i co obywatele polskiego państwa musza czekać!?a kasa leci i co!? Budują nowe domy nowe kliniki, auta w lisi gi? Co się dzieje? Dlaczego Polacy obywatele nie mają takiej pomocy? Dlaczego łatwiej jest pomóc obcemu niż „naszemu” co jest grane? Pytania tylko czy ta strona jest gotowa do podjęcia tego tematu czy tylko dla poprawności politycznej będzie usunięty ten post?

110
0
Napisz co o tym sądziszx