Będą targi ogrodnicze w Ostrowie

Udostępnij
Tweet

Od 1 do 3 maja Spółka Targowiska Miejskie SA zaprasza na kolejną edycję Wiosennego Targu Ogrodniczego, organizowanego na targowisku przy ul. Grabowskiej/Witosa. Już teraz przyjmowane są zgłoszenia na miejsca handlowe przeznaczone dla producentów roślin, środków ochrony roślin, sprzętu i mebli ogrodniczych.

Wiosenny Targ Ogrodniczy, organizowany w pierwszych dniach maja na targowisku przy ul. Grabowskiej/Witosa w Ostrowie Wielkopolskim, ma już swoją kilkuletnią tradycję. Gromadzi z roku na rok coraz szersze grono wystawców z branży ogrodniczej, rolniczej i szkółkarskiej.

– Początek maja to termin, który wspaniale wpisuje się w harmonogram wiosennych prac w ogrodach, na działkach, balkonach. W związku z czym, w tym roku postanowiliśmy wydłużyć czas trwania tej imprezy plenerowej do trzech dni majowych 1, 2 i 3 maja – podkreśla prezes spółki Targowiska Miejskie, Ewa Psztyr.

Termin zawiera w sobie również dni świąteczne, które dla większości mieszkańców są dniami wolnymi od pracy zawodowej. Dlatego można ten czas wykorzystać na zakupy ogrodnicze podczas trwającego Wiosennego Targu Ogrodniczego przy ul. Witosa oraz pracę w ogrodach, na antresolach, tarasach czy przy balkonowych doniczkach, przygotowując świeże podłoża dla nowych roślin.

Na Wiosennym Targu Ogrodniczym można będzie nabyć nasiona, cebule, byliny, bulwy, sadzonki krzewów, drzewek ozdobnych i owocowych, kwiatów, ziół, warzyw oraz gotowe kompozycje kwiatowe w doniczkach. Także będzie można zaopatrzyć się w nawozy i środki ochrony roślin oraz w meble ogrodowe, parasole, sprzęt do wypoczynku.

To również dobra okazja, by poznać ogrodnicze nowości. W ofercie znajdzie się wiele ciekawych gatunków roślin. Oprócz typowej oferty ogrodniczej można będzie nabyć także ciekawe rzeźby i figury ogrodowe. Wszystko to po atrakcyjnych i przystępnych cenach.

Targ ogrodniczy to również okazja do skorzystania z fachowych porad oraz bezpośredniej rozmowy z producentami. W tym czasie klienci będą mogli porozmawiać z ogrodnikami, którzy chętnie doradzą i podzielą się fachową wiedzą jak pielęgnować kwiaty, krzewy oraz inne rośliny, aby zdobiły nasze ogrody, balkony przez cały sezon.

CZYTAJ  17-latka podłączona do respiratora po wypadku na hulajnodze (FOTO)

Będzie można kupić różnorodne produkty, które zapewne posłużą do tworzenia ciekawych i wymarzonych aranżacji w naszych ogrodach, czy balkonach. To między innymi ozdobne donice, pergole, plecione ozdoby, a także sprzęt ogrodniczy taki jak kosiarki, łopaty, konewki, węże do podlewania, systemy do nawadniania, zbierania i gromadzenia wody opadowej.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zajączek
2 lat temu

Targi haha koło targów to nie stało. Nazwał bym to kiermaszem. Byłem rok temu, nie znalazłem, róż pnacych, drzewek owocowych nawet. Same zioła, i rośliny w doniczki balkonowe. I tak musiałem pokupować wszystko w necie.

Joanna
odpowiada  Zajączek
2 lat temu

A ceny jakie były?

Ala
odpowiada  Joanna
2 lat temu

Drogo ale wybór bardzo duży.

Osw
odpowiada  Ala
2 lat temu

chyba w paralizatorami od C*gana

Becia.
odpowiada  Zajączek
2 lat temu

A w tym roku było wszystko. Multum kwiatów, flancy, krzew,drzewek…co kto potrzebował chyba dostał. Ja kupiłam narazie to co chciałam na balkon, jutro kupię to co na działkę.

5
0
Napisz co o tym sądziszx