OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ciężarówka przewróciła słup energetyczny

Ciężarówka przewróciła słup energetyczny

Po godzinie 8 doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Samochód ciężarowy jadąc ulicą Klasztorną z materiałami budowlanymi zahaczył o przewód i przewróciła słup energetyczny.

Na miejsce wysłano straż pożarną, policję i pogotowie energetyczne. Nikt w zdarzeniu nie ucierpiał. Po przeniesieniu przewodu energetycznego ruch na drodze został wznowiony.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  To znowu ten sam motocykl! Ucieczka do lasu i kolejne poszukiwania kierowcy
9 komentarzy
SUZUKI
4 lat temu

ITD stworzyło w Ostrowie struktury mafijne za co zostało rozgonione a baza przeniesiona do Kalisza

Seba
4 lat temu

Wincyj se de*ilu trzeba było naładować na tą naczepę. Bym ci taki mandat doj*bal, żebys pomyślał za nim byś wyjechał z takim towarem. No d*bil

Ksiądz Antoni
4 lat temu

Takie coś każdemu może się zdarzyć

Koleś Carycy
4 lat temu

Czy jakieś cymbały z ITD lub tez z Policji zajmą się tymi ciężarowymi ? Nie dość że stan techniczny odpowiada jedynie na ulice Odolanowską w Ostrowie bo tam miejsce nie których pojazdów . A Pan redaktor opisuje tylko że ciężarówka to lub tamto . Czy ktoś miał przyjemność spotkać się z takim potencjalnym mordercą na drodze ??? Bo jak nie pijany to stan techniczny pojazdu ciężarowego . Hallo Policja . Hallo ITD jesteście tam ? A nie bo to kolesie od szklanki . Ile trza tragedii żeby bezmyślność tych kierowców w ciężarowych zaczęła owocować . Jakiś dureń wypisuje że zarabia 12 tyś jako kierowca to jest z czego zabrać mandaty i kary może zaczną myśleć .

Ostatnio edytowany 4 lat temu by Koleś Carycy
Kierowca
odpowiada  Koleś Carycy
4 lat temu

Jakiś ty jest je….ty. niechęć wiedzieć czym ty jeździsz bo najprawdopodobniej policja by miała z tobą co robić. Tyle w temacie

Koleś Carycy
odpowiada  Kierowca
4 lat temu

A co nie prawda . Tak was boli że Policja i ITD ma zając się bałwanem jednym czy drugim ? Nie dziadtrans do utylizacji . I do tych durniów jak Jonhny , breko , obszczy koła tacy jesteście dobrzy i inteligentni . Jak się do łopaty nie nadajesz to bierzesz kredyt i robisz kat . C+E i idziesz jeździć do dziadtrans .

Johny
odpowiada  Koleś Carycy
4 lat temu

Ale się czegoś najarałeś, pewnie jak byłeś dzieckiem, to chciałeś być kierowcą samochodu ciężarowego i marzenia nie spełniły się.

Breko
odpowiada  Koleś Carycy
4 lat temu

Brak słów na twój komentarz

Rafał B
odpowiada  Koleś Carycy
4 lat temu

Dobrze kolego mówisz . To co debile robią w tych ciężarówkach to gruba przesada . A taka prawda nie odpowiedzialny to potencjalny zabójca .

9
0
Napisz co o tym sądziszx