Oczyścili rzekę Ołobok

W sobotę 9 kwietnia 2022 r. Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa włączyło się po raz drugi do ogólnopolskiej akcji „Operacja Czysta Rzeka”, mającej na celu sprzątanie brzegów rzek i okolicy.

47 wolontariuszy oczyszczało brzegi Ołoboku oraz rowy w Skrzebowej i Moszczance a także w Rąbczynie i Jelitowie. Efektem było około 70 worków pełnych śmieci, kilka opon samochodowych oraz inne „ciekawe” odpady. Wydarzenie zakończyło się przy wspólnym ognisku. Pomocy w ostatecznym uprzątnięciu efektów akcji udzielił Urząd Gminy i Miasta Raszków.

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ciepłownik
10 miesięcy temu

I znowu odpowiedzialne służby się wymigały. Niedługo ze zbiórek i prac społecznych zastąpimy wszystkie państwowe ustrojstwa, które powinny być od tego jak dupa od…

Bhp
10 miesięcy temu

Wspaniała inicjatywa.!!!
Tylko popatrzmy na Ołobok w mieście . Niby czysty ,a że zbiorników retoncyjnych spływa ropa i wszelkiego rodzaju ścieki .!!!!!!

McJ
10 miesięcy temu

Brawo dla młodziaków, ale w takich akcjach to powinny brać udział dziady i inna patologia „garująca” na Ledóchowskiego. Już dawno powinno się więźniów zaganiać do takich prac.

Fonfara
10 miesięcy temu

BRAWO DLA ORGANIZATORÓW.

mmmm
10 miesięcy temu

Brawo!

Nikt
10 miesięcy temu

Proponuję oczyścić w stronę Wenecji, jak widzę te odprowadzenia ścieków z domostw elity wprost do rzeki to ręce opadają, robią to tak sprytnie że rura ledwo co wystaje poza taflę wody. Straż miejska pole do popisu

Ciepłownik
odpowiada  Nikt
10 miesięcy temu

Faktycznie nikt.

Wiosenne porządki
10 miesięcy temu

Ta w okularach to mała Kazia.

RACING
odpowiada  Wiosenne porządki
10 miesięcy temu

W chłopięcych dresach.

9
0
Napisz co o tym sądziszx