Oczyścili rzekę Ołobok

Udostępnij
Tweet

W sobotę 9 kwietnia 2022 r. Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa włączyło się po raz drugi do ogólnopolskiej akcji „Operacja Czysta Rzeka”, mającej na celu sprzątanie brzegów rzek i okolicy.

47 wolontariuszy oczyszczało brzegi Ołoboku oraz rowy w Skrzebowej i Moszczance a także w Rąbczynie i Jelitowie. Efektem było około 70 worków pełnych śmieci, kilka opon samochodowych oraz inne „ciekawe” odpady. Wydarzenie zakończyło się przy wspólnym ognisku. Pomocy w ostatecznym uprzątnięciu efektów akcji udzielił Urząd Gminy i Miasta Raszków.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rolnik stracił rękę
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ciepłownik
2 lat temu

I znowu odpowiedzialne służby się wymigały. Niedługo ze zbiórek i prac społecznych zastąpimy wszystkie państwowe ustrojstwa, które powinny być od tego jak dupa od…

Bhp
2 lat temu

Wspaniała inicjatywa.!!!
Tylko popatrzmy na Ołobok w mieście . Niby czysty ,a że zbiorników retoncyjnych spływa ropa i wszelkiego rodzaju ścieki .!!!!!!

McJ
2 lat temu

Brawo dla młodziaków, ale w takich akcjach to powinny brać udział dziady i inna patologia „garująca” na Ledóchowskiego. Już dawno powinno się więźniów zaganiać do takich prac.

Fonfara
2 lat temu

BRAWO DLA ORGANIZATORÓW.

mmmm
2 lat temu

Brawo!

Nikt
2 lat temu

Proponuję oczyścić w stronę Wenecji, jak widzę te odprowadzenia ścieków z domostw elity wprost do rzeki to ręce opadają, robią to tak sprytnie że rura ledwo co wystaje poza taflę wody. Straż miejska pole do popisu

Ciepłownik
odpowiada  Nikt
2 lat temu

Faktycznie nikt.

Wiosenne porządki
2 lat temu

Ta w okularach to mała Kazia.

RACING
odpowiada  Wiosenne porządki
2 lat temu

W chłopięcych dresach.

9
0
Napisz co o tym sądziszx