Zachwycające wnętrza pałacu w Lewkowie

Udostępnij
Tweet

Na ukończeniu jest przeprowadzana na olbrzymią skalę modernizacja pałacu w Lewkowie. Pierwsi odwiedzający będą mogli odwiedzić wnętrza już w lipcu. Obiekt ma być przekazany powiatowi ostrowskiemu jeszcze tej jesieni.

Następnie władze powiatu ostrowskiego zorganizują formę wybrania najemcy, który będzie mógł użytkować wyjątkowe wnętrza wyremontowane z publicznych pieniędzy za kwotę ponad 20 milionów złotych.

W niektórych pomieszczeniach będą stałe ekspozycje muzealinicze. W innych jest przygotowana infrastruktura pod prowadzenie działalności restauracyjnej.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Po kłótni wskoczyła do rzeki. Była reanimowana
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dorota
1 rok temu

Jest pięknie…Może tylko zmieniłabym donice, w których są rośliny, bo według mnie nie pasują do takich wnętrz.

Mruk
1 rok temu

W tym wszystkim są jedyne prawdziwe dwie rzeczy pierwsze to kasa publiczna czyli nasza wyłożona na remont i rewitalizację a drugie to piękne wnętrza i efekty tej pracy remontowej a cala reszta to jakas ciemna strona mocy bo władze powiatu to niby kto to urzędnicy wybrani w wyborach za chwilę mogą być inni najemca to też nie wiadomo kto się trafi nawet w formie konkursu co dziwne a powinno być przetargu oby nie było tak że to wszystko nie stalo się ruina przez nieoponieopowiedzialnych ludzi i ich decyzje

Zdzichu
odpowiada  Mruk
1 rok temu

Mruk Ty malkontencie. Powiat zrobił super biznes bo remontuje to Województwo Wielkopolskie (też nasza kasa ale jakby unijna:)), a potem przejmie do zarzadzania. Na pewno zostanie to oddane komuś kto będzie prowadził knajpę w sposób zgodny z przepisami. W treści artykułu napisano: „zorganizują formę wybrania najemcy” a Ty czytasz że przeprowadzą konkurs:).
Dopiero byś bluzgał, gdyby Starosta utworzył komórkę organizacyjną w Starostwie, która zajmowałaby się obsługą knajpy i hotelu…:). chociaż ja mógłbym w niej pracować… spanie i picie, coś super:)

Dojeb....mozgowe trzeciego stopnia
odpowiada  Zdzichu
1 rok temu

U jakiego lekarza psychiatry się leczysz bo msz zajebisie dobrane leki wszystko widzisz super i na różowo

Nat
1 rok temu

Uważam, że inwestycji tej powinno się przyjrzeć CBŚ, bo dziwnym trafem w tym samym czasie remontowane są prywatne posesje osób z ramienia Urzędu Marszałkowskiego, które tak dumnie pozują na zdjęciach jako zarząd tego obiektu.
Bez prywatnego interesu z pewnością nie byłoby zaangażowania ów celebryty-radnego.

moze normalny
1 rok temu

Wszystko pozamykane od wielu miesięcy. Skandal. Dziwne czekanie na co – na poklask przed wyborami. Skandal i tyle. Z naszych pieniędzy to zrobili – nie dajcie się się wygłupić

Adriano
odpowiada  moze normalny
1 rok temu

Kluczowe słowo „może” (w nicku). O co ci chodzi? Dajże im skończyć remont – oczywiście ze wszystkimi detalami. Z wykończeniówką tak już jest – nie widać postępów a czas ucieka. Pieniądze też. Ale efekt będzie „wow”!!!

7
0
Napisz co o tym sądziszx