Łowca pedofilów – kolejny odcinek z Ostrowa Wielkopolskiego

Do sieci trafił odcinek programu Łowca Pedofilów realizowany przez telewizję Polsat Play. Podejrzany o pedofilię jest mieszkańcem powiatu ostrowskiego, ale ofiar wyszukiwał na terenie województwa dolnośląskiego. Został zatrzymany i niedługo odpowie przed sądem za swoje czyny.

Mężczyzna zaczął pisać z 14-letnią córką kobiety. Pisanie trwa już dwa tygodnie. On ma ponad 40 lat. Pisze do mnie brzydki pan i wysyła różne filmiki z onanizowaniem się. Chciał się umówić w jednej z galerii we Wrocławiu, żeby w toalecie zadowoliła go oralnie.

Obsługuje walcarkę i pracuje przy produkcji uszczelek do pralek. Ekipa w trakcie rozpytywania o to kiedy mogliby się spotkać zaczęli wypytywać o termin, a także czym przyjedzie. Wtedy było słychać jak trzaskają długopisem, jakby coś notowali. Mężczyzna nabrał podejrzeń i zablokował numer do potencjalnej ofiary.

Ostatecznie udało się namierzyć miejsce pracy podejrzanego. Ochroniarz potwierdził, że tam pracuje, ale ekipa miała jeszcze godzinę do jego przyjścia do pracy. Kiedy ekipa pojechała na kawę i hot-doga otrzymali telefon od „naczelnika” z ostrowskiej komendy. Poinformował ich, że policjanci podjechali nieoznakowanym, ale charakterystycznym radiowozem pod dom mężczyzny i ten ich rozpoznał. Dlatego postanowili go natychmiast zatrzymać, żeby nie usunął treści z urządzeń elektronicznych.

Na końcu słyszymy apel, żeby w przypadku odkrycia podobnych treści każdorazowo zgłaszać je na policję

O zatrzymaniu pisaliśmy już 10 listopada 2021 roku

Łowca pedofilów zatrzymał kolejnego mężczyznę pod Ostrowem

CZYTAJ  Ostrowianin miał ponad 2.5 promila

32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sąsiad
11 miesięcy temu

Po pierwsze: pan Dymkowski nie był na kawie i posiłku tylko w drodze do podejrzanego.
Po drugie: policja nie chciała by pan Dymkowski podjechał pod dom, ponieważ obawiali się, że to mała wieś (martwili się o bezpieczeństwo rodziny). Dymkowski i tak dopiął swego udostępniając wizerunek chłopaka – mimo tego, że zrobił to niezgodnie z prawem to nadal twierdzi, że mógł, bo podejrzany zaczepił tym zdjęciem dziewczynę (spokojnie, odpowie za to również).
Po trzecie: policja z wydziału kryminalnego podjechała samochodem nierozpoznawalnym dla obywatela.
Po czwarte: do domu wpuściła ich siostra podejrzanego, która wracała ze spaceru z córeczką ze swojej budowy od męża.
Po piąte: chłopak spał i miał roletę zaciągniętą w dół (nie wykukiwał przez okno).
Po szóste: grabiłem liście i podszedłem z pomocą sąsiadce (siostrze chłopaka) stąd wiem jak wyglądało zatrzymanie.

To straszne
odpowiada  Sąsiad
11 miesięcy temu

Przeczytałem artykuł i uwierzyłem, a teraz czytam inną prawdę i wierzę w nią jeszcze bardziej. Dochodzę do wniosku, w jaki sposób media w sieci mogą nami manipulować.

Bliska2
11 miesięcy temu

A dlaczego nigdzie nie ma powiedzianego, że chłopak został uniewinniony, że matka nastolatki to bardzo dobra znajoma Pana Dymkowskiego i, że to była prowokacja z jej strony, by Pan Dymkowski miał co nagrać ?

Lekarz
odpowiada  Bliska2
11 miesięcy temu

Ponieważ pan Dymkowski ma zdiagnozowaną chorobę psychiczną a dane o zdrowiu są raczej utajnione

Renia
odpowiada  Bliska2
11 miesięcy temu

Dlatego, że np. pismaki bazują na Dymkowskim, a Dymkowski na swojej bujnej wyobraźni (to chory człowiek, nierówno pod sufitem ma). Prawda nie byłaby tak sensacyjna jak te kłamstwa

Ostatnio edytowany 11 miesięcy temu by Renia
krytyk
11 miesięcy temu

Nie bronię faceta, może coś jest na rzeczy. Ale fakt jest taki, że DYMKOWSKI i tak udająca młodą kobietę dziunia to poprostu zwykli naciągacze. Wręcz wymuszają akcje żeby zarabiać na swój program. Dymkowski z pieskiem w internecie, aż czerwony zachęca do oglądania tego badziewia. W Polsce świetną robotę robi tylko ECPU Polska !! Dymkowski Won !

Bliska
11 miesięcy temu

Przypominam:
Ostry, brutalny seks – a chłopak z nikim nigdy się nie spotkał i nawet spotkać się nie chciał.
Kilkoro dzieci – a okazuje się, że jedno, a tak naprawdę to wcale, bo nie miał z dzieckiem żadnego kontaktu.
Dokładniej: wysłał zdjęcie twarzy dziewczynie, która nie miała podanego wieku na Facebooku (niektóre nastolatki wyglądają bardzo dojrzale, zaczepił ją w ten sposób), OD RAZU a nie po 2 tygodniach pisania Szanowna Redakcjo rozmowę przejęła matka nastolatki. Dziwnym zbiegiem okoliczności ta matka to bliska znajoma Dymkowskiego. Chłopak nie zapytał o wiek – w świetle prawa powinien.
To co zostało tu opisane to komedia i dalej g. prawda. Jaki ma cel przeistaczanie całej sprawy? W ogóle jej ciągniecię, zakłamywanie? Szoł? Kasa musi się zgadzać czy o co chodzi? Mało krzywdy wyrządziliście?
Jestem bliską i znam sprawę od podszewki. 
I tak bronię chłopaka, bo uniewinniono go z tego zarzutu, czytałam postanowienie sądu.
Ma on pewne zaburzenia, ale hola hola nie na tym tle! Zapewniam też, że chłopak pracuje już nad sobą. 
Łatwo było zniszczyć komuś życie, przyszło zrobienie z kogoś pedofila jak pstryknięcie palcem.
Czytając poniższe komentarze cieszę się, że dużo osób korzysta jeszcze z rozumu i nie daje się oczarować tym głupotom. 
Oby dorabianie się na czyjeś tragedii wyszło wam bokiem.
A rodzina już o to zadba.

Działajmy szybko
odpowiada  Bliska
11 miesięcy temu

Proszę o jak najszybsze zawiadomienie do prokuratury na tego pseudołowcę pedofilów zanim naprawdę będzie za późno. Jest to czlowiek, który nie ma nic wspólnego ze ściganiem przestępstw. Po prostu bawi się ludźmi. Być może ma jakieś zaburzenia osobowości.Prokurator szybko zrobi z nim porządek, musi jednak być złożone zawiadomienie.

Bliska
odpowiada  Działajmy szybko
11 miesięcy temu

Zawiadomienie zostało złożone pisemnie zaraz po zakończonym śledztwie (wg procedur).

kierowca
11 miesięcy temu

a jak sprawa z wczesniej 2 razy zlapanym w Ostrowie M. ? widuje jak chadza ulicami

Chudy
11 miesięcy temu

A ja mam pytanko jakiś czas temu była afera o policjancie który był podejrzewany o treści niedozwolone jak to się skończyło

Hot dog
odpowiada  Chudy
11 miesięcy temu

A jak myślisz? Miotełka i dywan , mówi Ci to coś?

Ostatnio edytowany 11 miesięcy temu by Hot dog
Lekarka
11 miesięcy temu

Gdyby ten Pan był łowcą pedofilów, to łowiłby pedofilów…Tymczasem.stwarza jakieś dziwne chore akcje,którymi chyba sam się podnieca, więc można śmiało stwierdzić że sam ma problemy ze.swoim zdrowiem psychicznym i trzeba naprawdę tego Gościa poddać badaniom…

Dd
11 miesięcy temu

Niech policja zajmie się naprawdę tymi co wykorzystują dzieci i się nad nimi znęcania a nie to to łowca pedofilii im przedstawia bo część tych dowodów jest fabrykowana przez niego i ta panią rujnuja życie innym ludziom i ich rodzinom

Soros
odpowiada  Dd
11 miesięcy temu

Policja się prawdziwymi nie zajmie,poniewaz prawdziwi pedofile to lewicowe,żydokomuchy,ktorzy są obecnie.pod ochronką pseudoprawa antysemitystycznego.Oni nawet w talmudzie sobie napisali,że mogą gwałcić małe dziewczynki,oczywiście nieżydówki.W jaki sposób organa ścigania zajmują się pedofilami z kręgów żydowskich widzimy chociażby na przykładzie Romana Polańskiego (Lieblinga).Zarówno On jak i jego czyny są przez wymiar sprawiedliwosci nietykalne.

Xxx
11 miesięcy temu

Odcinek 135 jest dostępny w sieci na stronie Polsatu. Proszę wzrucic uwagę że prowadzacych program czyli (młoda dziewczyna i Pana D….go najbardziej ciekawiło a nawet sprzeczali się i wielokrotnie oglądali fragment filmiki nadesłanego przed podejrzanego czy się się spuścił czy nie

Marian
11 miesięcy temu

Ci lowcy pedofilów sami mają nieźle zryte berety podają się za cycate 15 latki i łapią licealistów i oczywiście zbiórka na ich szczytną działalność, banda idiotów nic więcej

32
0
Napisz co o tym sądziszx