Łowca pedofilów zatrzymał kolejnego mężczyznę pod Ostrowem

Udostępnij
Tweet

We wtorek doszło do zatrzymania mieszkańca gm. Sośnie w powiecie ostrowskim. Zdaniem Krzysztofa Dymkowskiego, znanego łowcy pedofilów, jest to groźny podejrzany o grubą pedofilię. Oficjalnie zatrzymali go kryminalni z Ostrowa Wielkopolskiego.

Podejrzany pisał do co najmniej 5 dzieci z jednej ze szkół we Wrocławiu. Umawiał się z dziećmi na ostry brutalny seks oralny itp. oraz wysyłał do prawdziwych dzieci filmy jak się onanizuje! – relacjonuje Dymkowski.

Szczegóły zobaczymy w nowym sezonie serialu Łowca pedofilów (kanał Polsat Play)

Łowca pedofilów dziękuje 14-latce z Wrocławia, że szybko powiadomiła matkę, a ta powiadomiła ekipę serialu Łowca pedofilów. Policja ustala teraz wszystkie dzieci z Wrocławia, do których podejrzany wysyłał filmy.

Dwa dni temu zgłosiła się do nas internautka z Wrocławia i przekazała nam screeny z rozmowy córeczki, zbladłem , korespondencja powali każdego na łopatki. Podejrzany został zatrzymany w miejscu zamieszkania.

Ale sprawa jest gruba podejrzany pisał do wielu dzieci z jednej ze szkół we Wrocławiu.
Jeszcze raz dziękujemy Matce i odważnej 14-latce, że szybko nas zaalarmowali, a my z ekipą pojechaliśmy złapać drania – relacjonuje Krzysztof Dymkowski.

W przypadku tych dzieci nie doszło do spotkania. Śledczy teraz przeanalizują pozostałą korespondencję i ustalą ostateczną liczbę pokrzywdzonych oraz zakres działania mężczyzny.

Z naszych ustaleń wynika, że treści pornograficzne rozsyłał od co najmniej 5 lat.

31-latek decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

144 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ekipa
2 lat temu

Dzieki .tez pozdro i szacun dla palacza

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Ekipa
palacz
2 lat temu

Pozdro do ekipy!!!!

Ekipa
2 lat temu

Palaczu napilibyśmy się z tobą wódki. Takich pozytywnych ludzi świat potrzebuje. My to tylko palimy faje a w piecu drewnem więc nie wiemy po ile ekogroszek ale kupuj bo ceny idą w górę 🙄😶

palacz
2 lat temu

ej a po ile ekogroszek tam u was w sośni ?

144
0
Napisz co o tym sądziszx