Seria kolizji w Wielki Piątek

Udostępnij
Tweet

Być może przedświąteczne roztargnienie, a może zmiana pogody przyczyniły się do serii kolizji na terenie powiatu ostrowskiego. Szczęśliwie nikt nie zginął, ale kilka osób przewieziono do szpitala.

Na granicy miejscowości Parczew i Westrzs zderzyły się 3 auta osobowe. Na miejsce wysłano służby ratunkowe. Jedna z osób uskarżała się na ból nogi.

Na skrzyżowaniu ulic Chłapowskiego i Poniatowskiego zderzyły się dwa czerwone auta osobowe. W tej kolizji nikt nie ucierpiał poza pojazdami.

W pobliżu miejscowości Czarnylas miała miejsce kolizja, ale tam nikt nie uskarżał się na dolegliwości bólowe.

W Raszkowie na skrzyżowaniu ulic Orpiszewskiej i Wałowej zderzyły się dwie osobówki. Druhowie z OSP będący przy Grobie Pańskim rozdzielili się i pospieszyli z pomocą. Ostatecznie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

W nocy z piątku na sobotę doszło do potrącenia pieszego w pobliżu dawnego kina Komeda. Przewieziono go do szpitala, ale jego stan zdrowia nie uległ poważnemu pogorszeniu. Bezpośrednio po uderzeniu przez samochód miał chwilowo utracić kontakt.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bus zapalił się po wypadku (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rzyczliwy
1 rok temu

Nawet trąbią auta na przejeżdzie dla rowerów i pieszych, przecież jak kieruje autem to jest moim zas…….ym obowiązkiem przepuścić rowery na ścieżce i przejściu.

leonek
1 rok temu

A na Limanowskiego z kościoła wyjeżdżają jakby byli na skrzyżowaniu a to jest wyjazd z posesji, więc jadą na końcu. Dzisiaj emerytka była oburzona, że ją strąbiłem za wymuszenie pierwszeństwa.

Zająć
1 rok temu

Jazda jazda ale nawet nie umieją parkować parkują jak na wsi pod stodola

fakt
1 rok temu

dzisiaj kamera – rejestrator jazdy to norma. faktycznie scinanie zakretów to juz norma. a bez kamery w 50% kwestia uznaniowa winy

Sponsorzy
1 rok temu

I po 1 500 zł za spowodowanie kolizji 🤣🤣🤣

Kris
1 rok temu

Hitem była Pani która jechała pod prąd na alei Słowackiego, tuż przy Eleclerc, w piątek ok 18

Mieszko
odpowiada  Kris
1 rok temu

To nie HIT 😀 Takim kierowcą powinno się zatrzymywać uprawnienia i kierować na ponowny egzamin . Oczywiście przy okazji wpisane w dokumentach że taka i taka osoba ma ponowny egzamin za to i za to . Pozdrawiam i Życzę Wesołych Świąt 🐥🐥🐥 Również tej Pani .

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Mieszko
Odol
odpowiada  Kris
1 rok temu

Nie tylko w Ostrowie jeżdżą pod prąd 😁

Mm
1 rok temu

Ludzie lubią ścinać zakręty – dlatego miejcie kamerke w aucie ;<

Hołowczyc
odpowiada  Mm
1 rok temu

Skutek tego, że nie potrafią poprawnie kręcić kierownicą, najczęściej z powodu złej pozycji za kierownicą

10
0
Napisz co o tym sądziszx