Pościg w centrum Ostrowa w środku nocy

W nocy z poniedzialku na wtorek doszło do pościgu w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. O godzinie 2 w nocy patrol drogówki postanowił zatrzymać do kontroli peugeota 206.

Jego kierowca zignorował sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać w stronę ulicy Kaliskiej. Stamtąd koło Parku Miejskiego i stadionu, a następnie w kierunku ulicy Kantaka.

Uciekinier wjechał w osiedle przy ulicy Wrocławskiej i porzucił pojazd, zastawiając chodnik. Obecny na miejscu policjant z drogówki podjął decyzję, że nie odholuje auta, bo jego zdaniem jest w porządku. Innego zdania są zbulwersowani mieszkańcy. Wcześniej uszkodził inny pojazd. Policjanci pomimo próby złapania pieszo nie odnieśli sukcesu. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i rozliczenia kierowcy.

Do pościgu zadysponowano także inne radiowozy, z czego jeden z nich przejeżdżał przez Rondo Bankowe.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie trzech aut przy Chynowej
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ala
2 lat temu

To był „Stary rumun” ale już siedzi

dixon37
2 lat temu

to remik z Kopernika

Szymek
2 lat temu

Nie wszystko jest tak jak to widzimy 🙂

ehc
2 lat temu

przy takiej sytuacji pojazd powinien zostać zabezpieczony jako dowód do czasu wyjaśnienia sprawy, nieważne że nie widnieje w systemach jako kradziony i czy został zaparkowany prawidłowo lub nie.

ostrowianin
2 lat temu

Peugeot 206 to taka sportowa maszyna, 300 koni i zryw że… Dlatego policja nie mogła go dopaść. 😉

Emil
odpowiada  ostrowianin
2 lat temu

Wyobraź sobie że wersja gt ma silnik 2.0 benzyna i 137 kM (jest dosyć popularna) a wersja RC ma 180 kM. Uważasz że mało na 1100 kg?

Andre
2 lat temu

Masz rację RS6!!!Może trzeba zrobić zbiórkę na rowery dla milicji,bo autami za bardzo nie umieją jeździć..A więc… Zbiórkę czas zacząć!!!…Pewnie będzie bezpieczniej na ulicach osw….

20
0
Napisz co o tym sądziszx