Aquaparku jednak nie będzie?

Spółka Ostrowskie Inwestycje Sportowe informuje, że dziś, 25 marca 2022 roku, upłynął wyznaczony termin składania ofert w postępowaniu “Budowa krytej pływalni w Ostrowie Wielkopolskim wraz z infrastrukturą techniczną i drogową w formule zaprojektuj i wybuduj”. Na przetarg nie wpłynęła żadna oferta i przetarg został unieważniony. Obecnie OIS monitoruje i przeprowadza analizę sytuacji na rynkach materiałów i dostaw.

W trakcie trwania postępowania na budowę Ostrowskiego Parku Wodnego, Federacja Rosyjska zaatakowała zbrojnie Ukrainę. Skutkiem wojny jest nagły wzrost cen surowców, przerwanie łańcuchów dostaw i radykalna zmiana rynku pracy. OIS ocenia, iż obecny stan prowadzi do wielu konsekwencji, a jedną z nich jest ogromne ryzyko szacowania kosztów i określenia terminu realizacji tak poważnej inwestycji. Zdecydowana większość przetargów o podobnym zakresie, ogłaszana w ostatnim czasie, kończy się w zbliżony sposób.

Spółka Ostrowskie Inwestycje Sportowe podjęła decyzję o wstrzymaniu ponownego ogłoszenia przetargu do momentu unormowania się sytuacji na rynku materiałów i dostaw, co pozwoli na realną ocenę wartości zadania i terminu jego wykonania, a przede wszystkim perspektywę pozytywnego rozstrzygnięcia przetargu.

POLECANE NEWSY

33 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gemini
4 miesięcy temu

To czym Caryca opędzi kolejną kampanię wyborczą ? Musi przecież trzeci raz wygrać i fotki w Aquaparku są niezbędne bo ciemny ostrowski lud to kupi i zagłosuje !

Ostrowiak
4 miesięcy temu

I bardzo dobrze, że nie powstanie. Byłaby to następna głupota Ratusza za którą płaciliby podatnicy ostrowscy. Pieniądze powinny iść między innymi na budowy nowych i modernizację ulic. Zakup nowych terenów dla ewentualnych nowych, dużych inwestorów. Chcących otworzyć produkcję.

Pejs
4 miesięcy temu

Hipotetyczna sytuacja w Ostrowie wielkopolskim ruskie prowadzą baloty na miasto,gdzie znajdziecie schrony , może starostą i prezydent wskaże???

Adaśko
4 miesięcy temu

No i super

Tomek
4 miesięcy temu

A nie lepiej zabudować ten nasz Basen olimpijska z możliwością odsłaniania latem , dołożyć sauny jakieś Whirpule do masażu i by było git jak 🤔🤔

Nienauczycielka
4 miesięcy temu

Właściciele firm budowlanych kierowali się ROZUMEM, nie składając ofert. Oni kierują się prostą ekonomią i oceną ryzyka. W przeciwieństwie do urzędników – zajętych obsesją megalomanii.

Stefan
4 miesięcy temu

Po co aquapark. Rozdajmy wszystko Ukrainą

Cdn
odpowiada  Stefan
4 miesięcy temu

Mogłeś napisać cyrylicą, agencie bandyty

Mieszkaniec
4 miesięcy temu

Rama północna !

Urzędnik Miejski
4 miesięcy temu

A może i dobrze będzie na wypłatę do pracowników i prezesów i premię urzedasów co Ciężko pracują

Ladacznica proboszcza
odpowiada  Urzędnik Miejski
4 miesięcy temu

Nigdy w życiu. Jesteście gburowaci i zamiast zalatwiac ludzkie sprawy i sluzyc, pietrzycie klopoty petentow i podchodzicie do nich jak intruzow. Do roboty sie koles wez

gienek
4 miesięcy temu

Aquapark potrzebny jak kotu buty

33
0
Napisz co o tym sądziszx