Ozdobili centrum bratkami

Udostępnij
Tweet

Ostrowska wiosna zaczyna się bratkami. Te malutkie i urocze kwiaty ozdobiły wiosennie nasze miasto. Jest ich ponad 22 tysiące.

Najwięcej, bo aż 8 tysięcy, posadzono przy fontannie na Placu Bankowym. W sumie bratkami pokolorowano ponad 900m2 Ostrowa Wielkopolskiego. Efekt, jak zawsze, piękny. Pracownicy CRK Zieleń i Rekreacja tradycyjnie przygotowali dla nas piękne, kwiatowe kompozycje.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
P.
2 lat temu

A najbardziej mnie wkurza mowa o nich. Nasi bracia i siostry

Do czego to doszło ?!!!
2 lat temu

Barwy flagi ukraińskiej???!!!! Ja pierdziele , wszystko robią tak aby jak najbardziej dogodzić Ukraińcom. Ja Polak zaczynam się powoli czuć w naszym kraju jak intruz. Może najlepiej wszystko im dajmy i zostawmy a my wyprowadzimy się na Antarktydę???? W naszym kraju to powinny być wszędzie barwy narodowe biało-czerwone żebym czuł , że mieszkam w Polsce!!! Wcale bym się nie zdziwił , jak w któryś weekend pójdzie zawiany imprezowicz Polak i podrepta te kwiatki. Ludzie czy wy tego nie widzicie?! Jeszcze trochę to Ukry będą mieli większe przywileje , prawa i inne dodatki niż Polak w własnym kraju !!!!

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Do czego to doszło ?!!!
Xx
odpowiada  Do czego to doszło ?!!!
2 lat temu

Prawda. Wystarczy iść królowej Jadwigi ławeczka przed szkołą. Grupkami siedzą żaden się nie cofnie. Trzeba ulica obejść. Jeszcze ci nowi co są od dwóch dni. Inna narodowość. Czy to rumuni czy C****ie. Nie wiadomo już. Panosza się równo

Margola
2 lat temu

Polskie barwy nie…Ukraińskie tak…

Elektor
odpowiada  Margola
2 lat temu

Taka jest polityka żymian u władzy. Powstają 3 sorty społeczne. Śmietanka wiadomo – creme de la creme – żymianie, później goście ze wschodu, a na dole ci co na 2 wyższe sorty mają robić, czyli my. Tak to widzę, niestety.

.....
2 lat temu

Czyżby barwy Ukrainy. Bo koło samolotu jest zrobiona flaga Ukrainy z bratkow

6
0
Napisz co o tym sądziszx