Karetką wyprzedzał na skrzyżowaniu

Udostępnij
Tweet

Kierowca karetki transportowej jadąc na sygnałach świetlnych i dźwiękowych jechał od strony Ostrowa Wielkopolskiego w kierunku Pleszewa. W miejscowości Krzywosądów spowodował wypadek.

Na drodze krajowej nr 11 w Krzywosądowie kierowca ambulansu postanowił wyprzedzić 3 samochody na skrzyżowaniu i pomimo zakazu wyprzedzania. Pierwszy z kierowców skręcał jednak w lewo. Kia po zderzeniu wpadła do rowu. Nikt nie został ranny.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Skoczyła z wiaduktu krotoszyńskiego
Subskrybuj
Powiadom o

44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obiektywny
1 rok temu

Winny kierowca karetki ale ten z kii
(czy jak to się tam pisze) debil i idiota. Gdyby miał choć odrobinę oleju w głowie i stosował zasadę ograniczonego zaufania, to spojrzałby w lusterko wsteczne. No ale debil to debil. Podsumowując: winny z karetki ale idiotami obydwoje.

.,.,
1 rok temu

„bohaterowie” covidowi jechali znowu sie pytac o wirusa ,bo innych chorob nie znaja

Mieszkaniec
1 rok temu

Ma szczęście że na tym łuku nie jechał ktoś z naprzeciwka bo przy takiej szybkości na pewno by się tak różowo nie skończyło

Tomek
1 rok temu

Szaleniec mógł poczekać 5/10 sekund i nie miał by teraz problemów

Kierowca ambulansu
1 rok temu

Jestem kierowcą ambulansu i muszę powiedzieć że jest mi wstyd za niektórych moich kolegów którzy jeżdżą ambulansem i myślą że im wszystko wolno na tamtym skrzyżowaniu jest wniesienie i łuk podwójna ciągła można oczywiście wyprzedzać ale po upewnieniu się a nie jeszcze taką prędkością jechać jak widać po uderzeniu i zniszczeniach auta i widać że ta osobówka był już na przeciwnym pasie i dostał w tylne koło jeszcze raz dla moich kolegów jezdzajmy i wyprzedzajmy w granicach rozsądku całe szczęście że nikomu nic się nie stało.

Kierowca ambulansu
1 rok temu

Widząc jak moi koledzy ambulansu niektórzy jeżdżą to naprawdę mi wstyd za nich na wzniesieniu podwójną ciągła i skrzyżowanie i zapierdalać ile wejdzie to szok normalnie na takich niebiezpiecznych miejscach trzeba zachować szczególną ostrożność i to też dotyczy ambulansów a po uderzeniu widać że kierujący autem osobowym praktycznie juz zjechał z drogi a nie zawsze słychać sygnału dźwiękowego z daleka. Całe szczęście że nikomu nic się nie stało. Pozdrawiam

44
0
Napisz co o tym sądziszx