Przy legitymowaniu podał dane brata. Grozi mu więzienie

Udostępnij
Tweet

Kierujący toyota corollą podczas kontroli drogowej chciał ukryć przed policjantami swoją tożsamość. W czasie legitymowania podał dane swojego brata. Policjanci nie dali się nabrać. Szybko wykryli kłamstwo. Jak się okazało 29-latek skłamał ponieważ liczył na to, że uniknie odpowiedzialności za kierowanie pojazdem pomimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów. Mężczyzna ze swojego postępowania wytłumaczy się w sądzie.

5 marca po godzinie 20:00 policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Toyota Corolla.

W czasie legitymowania kierujący podał dane, które podczas weryfikacji w systemach informatycznych wzbudziły podejrzenia mundurowych. Wizerunek kierującego nieznacznie odbiegał od wizerunku osoby, której dane wskazał mężczyzna. Ponownie zapytany o dane osobowe kierujący przyznał, że skłamał i podał dane brata. Wyznał również powód takiego postępowania. Miał nadzieję, że kłamstwo pomoże mu uniknąć odpowiedzialności za kierowanie autem pomimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów.

W rzeczywistości toyotą kierował 29-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Policjanci ustalili, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów na wszystkie kategorie prawa jazy do października tego roku.

Dodatkowo, podczas kontroli okazało się, że auto nie posiada aktualnego badania technicznego.

Za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

Za złamanie orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Będzie piękne mikołajkowe przedstawienie na Rynku
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mlody
1 rok temu

Ja miałem zdarzenie że pan policjant bełkotał swój stopień nazwisko tak że nikt go nie rozumiał za moją prośbę o powtórzenie to zaczął się rzucać że mnie zamknie

PRZESTAN
1 rok temu

MNIE KIEDYŚ POLICJANTY ZATRZYMAŁY DO KONTROLI JECHAŁEM Z PRACY ROWERM PODAŁEM IM DWÓD PIES PODAŁ MOJE DANE ALE PRZEKRECIŁ NAZWISKO I NA KOMEDZIE GADALI ZE NIE MA TAKIEGO A Z KABARYNY PIOES ŁYSY GAMOŃ SIE DO MNIE SRAŁ ŻE ZŁE DANE PODAJE A UJ ŻE CYMBAŁ Z DOWODU MOJEGO DANE PODAWAŁ CUMBAŁ NOO …..

Skandal !!!
odpowiada  PRZESTAN
1 rok temu

Nie od dziś wiadomo że w milicji pracują puste dzbany. Taki jeden w Kaliszu jak gonił przestępcę to nawet broń zgubił. Wiem to z pewnego źródła. To teraz zobaczcie jakich ulungów do milicji przyjmują? Gdzie testy na inteligencję i sprawnościowe? Kto to podpisuje , że takie p.zdeusze tam pracują????

Rafal
odpowiada  PRZESTAN
1 rok temu

Ty pijoku . A rower stary. I zresztą

Al Capone
1 rok temu

Pewnie dostanie zawiasy , bo więzienia są przepełnione przez gangsterów , alimenciarzy , pedofili i innych typków z pod ciemnej gwiazdy.

syn gromu
odpowiada  Al Capone
1 rok temu

Alimenciarze to żadne typy spod ciemnej gwiazdy tylko bojownicy o wolność mężczyzn. Za dobrze księżniczki mają w naszym kraju.

6
0
Napisz co o tym sądziszx