Ciężarówka wjechała w bok peugeota

Do zderzenia samochodu ciężarowego doszło na skrzyżowaniu ulic Mielczarskiego z Krotoszyńską w Ostrowie Wielkopolskim. Po godzinie 9 samochód ciężarowy marki mercedes wjechał w bok peugeota.

Na miejsce wysłano policję, straż pożarną i karetkę pogotowia ratunkowego. Pomocy udzielano kierowcy osobówki, którego ostatecznie zabrano do szpitala.

CZYTAJ  Policyjny dron na was poluje

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Precz z PiS i PO
1 rok temu

wiadomo że na pewno to nie był mercedes

Przedstaw się
1 rok temu

Ale czyja wina?

Robert Pasik
1 rok temu

Znów kierowca ciężarowego . Pewnie naćpany lub telefon ważniejszy niż praca . A nasza policja z drogówki to najlepiej schować się . A te świnie zakaz wyprzedzania dla ciężarowych a co mi tam przecież nic nie jedzie . Mamy czego się bać bo cymbał jeden z drugim uważa że duży ma pierwszeństwo .

ppp
odpowiada  Robert Pasik
1 rok temu

Panie Robercie a pan jesteś alfa i omega że się wypowiadasz?? W artykule nie ma żadnej informacji co się stało to jest jedno drugie od kiedy na Krotoszyńskiej się wyprzedza?
po trzecie może być tak że peugeot wyskoczył z podporządkowanej po czwarte dla skoro mówisz o zakazie wyprzedzania dla ciężarówek to znaczy ze zapierdalasz powyżej 150/h na S-kach czy autostradach jakbyś jechał wg przepisów to przy 120 wystarczy odjąć nogę z gazu i do 90ciu wyhamujesz bez problemu a dla kierowcy ciężarówki każda minuta jest cenna tym bardziej kiedy gdzieś jest wypadek/korek/firma gdzie miał załadunek przetrzymała gościa 5 albo 6 godzin

Peżoty mają kmioty
1 rok temu

Czy peugeot wymusił pierwszeństwo?

Rafal
1 rok temu

Wymusiła Ci….pka

6
0
Napisz co o tym sądziszx