Były łzy na wiecu poparcia dla Ukrainy

W czwartkowy wieczór przed ostrowskim Ratuszem zebrało się około 170 osób. Wśród byli przedstawiciele władz lokalnych i parlamentarnych, mieszkańcy Ostrowa oraz obywatele Ukrainy. Odśpiewano i wysłuchano hymnu Ukrainy oraz Polski. Na maszt wciągnięta ukraińską flagę. 

Podczas przemówień pojawiły się łzy wzruszenia u Oleny, która pochodzi z Ukrainy, a przebywa w naszym mieście.

CZYTAJ  W urzędzie zapłacisz bez prowizji

84 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Vvvvvvvv
1 rok temu

Te unijne flagi to sobie teraz w dup* możecie wsadzić. Lewackie ścierwa rządzące w unii dogadały się już dawno z Putinem i po części też mają krew Ukraińców na rękach. Najpierw napompowali Putinowi miliardów euro i uzależniły Europę od Rosji a teraz nic nie robią i na dodatek blokują wszystkie działania przeciwko Rosji.

NIE popieram
1 rok temu

Tfu. Hańba. A oni tam na Ukrainie Banderę czczą!!!!!

Ty ieudaczniku
odpowiada  NIE popieram
1 rok temu

Zapraszam do rosji

teodor
1 rok temu

Patrząc na powyższe zdjęcia widzę osoby które bardzo popierały UE i Niemcy ,a teraz widzimy, że UE i Niemcy wypieły się na Was , Nas i Ukrainców. Rząd Niemiecki i Putin już dawno podzielili Europę ,a granica ma być na Wiśle .Za kilka dni Putin wprowadzi rząd marionetkowy na Ukrainie ,a Niemcy wprowadzą POnownie rząd marionetkowy w Polsce.Ale my Patrioci nic nie możemy zrobić ze względu na to ,że 40% społeczeństwa to marionetki

bartek
1 rok temu

Na obecna chwile prosze was by temat bandery odlozyc na inny czas- byla to organizacja bandycka nie wojskowa to fakt potrzebujacym,rannym itd nalezy pomoc skupmy sie na sobie jestesmy panstwem frontowym za chwile moga nam tez poleciec na leb roznego rodzaju nowinki techniczne wymyslone na zgube drugiego czlowieka

Ostatnio edytowany 1 rok temu by bartek
tak tylko pytam
1 rok temu

A gdzie maseczki i dystans?

Do Tak tylko pytam
odpowiada  tak tylko pytam
1 rok temu

A po co? Covid zginął na wojnie. Teraz w mediach tylko wojna istnieje.

Kris
1 rok temu

Putin narobił w portki jak to zobaczył

olek
1 rok temu

co tam robi wojcicki,on jest wszeędzie na marszach zboczeńców itp

Ostrov
odpowiada  olek
1 rok temu

Zakochałeś się że tak się interesujesz gdzie przebywa?

Jacek
1 rok temu

Przez całe lata towarzysze Kwasniewski…Miller…Cimoszewicz i im POdobni wmawiali nam, ze ci bandyci są cacy. Co w/w i im POdobni robią w życiu publicznym? W Ostrowie też jest duża ilość HIPOKRYTÓW! P. S. Pani Klimek! Te wypasione „nagrody” po kilkadziesiąt tysięcy dla Ostrowskiej kliki proszę przeznaczyć dla potrzeb Ukraińców!

Kat
1 rok temu

Ludzie ludziom zgotowali ten los. Smutne ale prawdziwe. Oby Putin smarzyl się w piekle.

Ruda
odpowiada  Kat
1 rok temu

Nie oby,on na pewno będzie smarzył się w piekle.Chyba nie zdaje sobie sprawy że będąc w piekle ta pamięć o nim wśród Rosjan na ziemi wogóle mu nie pomoże.No chyba że jest samym potomkiem belzebuba.

84
0
Napisz co o tym sądziszx