Polacy szturmują stacje paliw (foto + wideo)

Udostępnij
Tweet

Po godzinach pracy ostrowianie oraz mieszkańcy całej południowej Wielkopolski ruszyli na stacje paliw. Przyczyną jest wojna na Ukrainie i obrazki w mediach pokazujące jak sznur aut wyjeżdża z Kijowa.

Z tyłu głowy każdy obawia się, że konflikt może się rozszerzyć o kolejne kraje i stąd zamiar posiadania pełnego baku.

Przypominamy, że do granicy z Niemcami lokalnymi drogami jest 250 kilometrów, a autostradą 300.

Najgorzej jest w małych miejscowościach gdzie jest mniej stacji paliw. W Ostrowie Wielkopolskim są po 2-3 auta do dystrybutora, ale liczba może wzrosnąć.

Około godziny 18 policja była zmuszona regulować ruchem przy drogach wjazdowych. Na niektórych stacjach podniesiono ceny o kilkadziesiąt groszy. W Fabianowie wystawiono pachołki, co może sugerować, że zapas paliwa skończył się.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie przeżył potrącenia. Potężna dziura w przedniej szybie (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

140 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mateo
1 rok temu

Debile i tyle , nic więcej !!!

Lech
1 rok temu

Jeśli chcemy wyrazić swoją solidarność z Ukrainą, to nie tankujmy w Ostrowie na stacji amic koło E-Lecrerc-a. Właścicielem jest spółka, która ma powiązania z rosyjskim przemysłem wydobywczym. Na Ukrainie ich od dawna bojkotują.

Józek PKO wózek
1 rok temu

Barany baranami zostaną. Od dwoch lat obserwuję społeczeństwo i naprawdę ręce opadają..Wyprodukowali testy do testowania…barany w kolejkach pozabijac się chciały do testowania…Wypuścili jakieś preparaty do wstrzykiwania..zadeptali by jeden drugiego ale wszystkie barany chciały się poszczepić..teraz plotka medialna z paliwem..znowu barany lecą na leb na szyję. Ludzie ogarnijcie się i spójrzcie jacy jesteście głupi.

Obywatel
1 rok temu

Ci ludzie to są dziwni niech sie pukńą w glowe ale tak zdrowo

1 8 9 10
140
0
Napisz co o tym sądziszx