Radny pokazuje sowite premie rządzących

Opozycyjny radny Jakub Paduch pokazał ile za miniony rok przyznano sobie nagród i premii  wśród rządzących Ostrowem Wielkopolskim.

Pamiętacie, jak radna Beata Klimek, będąc w opozycji, grzmiała o „samorządowym Bizancjum? ”  Jak co roku, sprawdzam, ile przeznaczono na nagrody i premie w Urzędzie Miejskim. W 2021 r. była to przyjazna kwota ponad miliona złotych

CZYTAJ  Zderzenie mazdy i mercedesa przy ZUS

42 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel
1 rok temu

Za co ye premie ja się pytam nieroby j….e a ten Baraniak to w szczególności aby podnosić ceny śmieci umieją

ekar
1 rok temu

jak pięknie układają się górskie kostki w baranki klime

wino
1 rok temu

to nie i nie w tej wysokosci sa premie, nagrody – to mafijny system okradania podatnika.
Rozumiem nagrody w wysokosci 100-200 za jakies szczególne wyniki . ale 20-40 tys. to zlodziejstwo . Sekretarz miasta kasuje 28000 tys. Zaco ? nawet jak by odkrył nowa nowa palanetę to i tak podatnik mu płaci za prace . Majc takie nagrody to zadaje pytanie : urzednik ma dwa etaty ? oficjalny i nagrodowy etat. Jak dlugo te ///// ma to trwac. Gratulacje dla radnego

Bezstronny
odpowiada  wino
1 rok temu

Przykład idzie z góry, popatrz na nagrody w Kancelarii Premiera, Sejmu zgodnie z zasadą ustanowioną przez Beatkę to nam się należało. Należało się tamtym to dlaczego ma się nie należeć tym wymienionym przez Pana Paducha ?Czyżby dlatego ,że on się nie znalazł w tym Gremium?

60
1 rok temu

Wielkie premie tylko dla bogaczy muszą mieć ale uprzejmos i miłej obsługi nie bendzie judzia prezydent o rusz drozejSmisck a wszystko tam biznesmena po 40&0/0ths t ote pod iadze moznzJuxzi od ciąży a nie podwys,ki śmie ci HB

jarko
1 rok temu

a nasz vice prezydent g… jeździ takim sportowym mercedesem, służbowy ??????

Obywatel
1 rok temu

Najważniejsze, że Spółdzielnia Oświatowa na Waryńskiego już nie prowadzi szkół. Tam to prezeski dzieliły kasę dla siebie. Dzieliły bardzo po cichu, tam nikt nie miał wglądu w dokumenty. Które Panie były prezeskami tej spółdzielni to już chyba wszyscy wiedzą. Ciekawa jest sytuacja UM odebrał tej spółdzielni budynki a na stronach w KRS dalej widnieje Waryńskiego 29. Dlaczego ta spółdzielnia jeszcze nie została zlikwidowana? Czy pozostała jeszcze jakaś kasa do wyjęcia? Panie Paduch niech Pan to sprawdzi. Tam się dziwnie działo należy wszystko sprawdzić. Przez lata był jakiś parasol ochronny nad SO.

Zachodni Wiatr Spienione Goni Fale
odpowiada  Obywatel
1 rok temu

Pan Paduch chodził tam do szkoły, na dodatek był pupilem pani dyrektor liceum, czyli Pani Maląg.

Polski Ład
1 rok temu

Niestety największą kpiną jest to, że prezydent miasta zarabia w okolicach 11 tys. brutto w dzisiejszych czasach to żadne pieniądze. Cały czas na cenzurowanym a w większości Ostrowskich firm zarobki są dużo większe. 25 tys nagrody w roku to dużo?Bez żartów. Kancelaria Pinokia przepraszam premiera na swoje funkcjonowanie ma 2 mln dziennie a tu tykę szumu za 25 tys rocznie.

Nieład
odpowiada  Polski Ład
1 rok temu

Jesteś Ładzie nie na bieżąco. Teraz prezydent od kilku miesięcy zarabia prawie 20 tys. miesięcznie

Liga
odpowiada  Polski Ład
1 rok temu

Pani Klimek zarabiana 20 tys plus rady nadzorczej spółek. Za chwilę będą oświadczenia majątkowe i można to sprawdzic

maria
1 rok temu

Się zapewne należało…..

13
1 rok temu

A ile zarobili radni ?

ostrowianka
1 rok temu

Jestem pracownikiem obsługi w przedszkolu i jest mi bardzo przykro ,że Pani Prezydent docenia pracę wiceprezydenta Kostki , który jest nie przychylny dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego wręcz ignoruje mieszkańca jeśli ktoś przychodzi ze skargą. Pani Prezydent niech Pani zobaczy jak wgląda roczne rozliczenie PIT pracowników niepedagogicznych w stosunku do nagrody Pana Kostki czy nie jest Pani wstyd?

Miś
odpowiada  ostrowianka
1 rok temu

Ci, którzy pchają się do władzy nie znają znaczenia słowa „wstyd”

Zwykły człowiek
odpowiada  Miś
1 rok temu

A powinni

Zachodni Wiatr Spienione Goni Fale
odpowiada  ostrowianka
1 rok temu

Może zamiast zaglądać komuś do portfela to po prostu zmień pracę? Rozszerz kwalifikacje na przykład.

Wielki żal

Co za debilny komentarz!!!Jak tak wszyscy zaczną rozszerzać kwalifikacje to kto będzie pracował na mało opłacanych stanowiskach??? Kto będzie zajmował się naszymi dziećmi w przedszkolach??? Sama kadra nauczycielska nie wystarczy!!! A przecież nikt po studiach nie pójdzie sprzątać i podcierać tyłki dzieciom!!!

pik
odpowiada  ostrowianka
1 rok temu

Bo kostka jest z pod jarocina a nie wiem po co on tutaj jest burak jest jest tam go nie chcieli to to do ostrowa ta Klimek to już nic nie umie tak jak urbaniak torzyński swiatek a miasto ostrów wielkopolski powino się rozwija a tutaj nic nie mam

42
0
Napisz co o tym sądziszx