Chciał dokopać drzwiom toalety. Spędził nockę na policyjnym dołku

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził drzwi jednej z miejskich toalet. 22-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Za niszczenie cudzej rzeczy grozi mu do 5 lat więzienia.

15 lutego po 21:00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim otrzymał zgłoszenie, że agresywny mężczyzna kopie w drzwi jednej z miejskich toalet. Funkcjonariusz skierował do tej interwencji policjantów z Wydziału Prewencji.

Stróże prawa szybko dojechali na miejsce zdarzenia i zatrzymali krewkiego 22-latka. Mężczyzna był nietrzeźwy. Został on przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca uszkodzenia mienia. Ustalili także wysokość szkody, jaką wyrządził zatrzymany. Jest to 1500 złotych.

Następnego dnia 22-latek został przesłuchany i policjanci postawili mu zarzut niszczenia cudzego mienia.

Za zniszczenie, uszkodzenie lub czynienie niezdatnym do użytku cudzej rzeczy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie poglądowe toalety

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Skoczyła z wiaduktu krotoszyńskiego
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
syn gromu
1 rok temu

Wysłać na darmowe roboty, których nikt się nie chcę podjąć.

osw
1 rok temu

Pewnie naćpany.pijany!

Alex
1 rok temu

Gówniaka do łagru

Ciepłownik
1 rok temu

O! Kolejni – tobie to powinni w gacie skorpiona wsadzić, to byś poczuł prawdziwą szczypawkę tłuku bezrozumny w …. dymany.

Tom
1 rok temu

Więzienie to nie jest dobry pomysł dla wandala. Za szkody zapłaci miasto a za jego utrzymanie w więzieniu my wszyscy. Najlepszą i najdotkliwszą karą jest finansowa. Wyrządzone szkody powinny być pomnożone x2 więc niech płaci 3000zł i miasto będzie na tym zarabiać. Jeżeli nie ma pieniędzy to musi odpracować za tą kwotę np. myjąc kible 🙂

15
0
Napisz co o tym sądziszx