Chciał dokopać drzwiom toalety. Spędził nockę na policyjnym dołku

Ostrowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził drzwi jednej z miejskich toalet. 22-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Za niszczenie cudzej rzeczy grozi mu do 5 lat więzienia.

15 lutego po 21:00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim otrzymał zgłoszenie, że agresywny mężczyzna kopie w drzwi jednej z miejskich toalet. Funkcjonariusz skierował do tej interwencji policjantów z Wydziału Prewencji.

Stróże prawa szybko dojechali na miejsce zdarzenia i zatrzymali krewkiego 22-latka. Mężczyzna był nietrzeźwy. Został on przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca uszkodzenia mienia. Ustalili także wysokość szkody, jaką wyrządził zatrzymany. Jest to 1500 złotych.

Następnego dnia 22-latek został przesłuchany i policjanci postawili mu zarzut niszczenia cudzego mienia.

Za zniszczenie, uszkodzenie lub czynienie niezdatnym do użytku cudzej rzeczy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie poglądowe toalety

CZYTAJ  Dziupla samochodowa w powiecie ostrowskim

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
syn gromu
1 rok temu

Wysłać na darmowe roboty, których nikt się nie chcę podjąć.

osw
1 rok temu

Pewnie naćpany.pijany!

Alex
1 rok temu

Gówniaka do łagru

Ciepłownik
1 rok temu

O! Kolejni – tobie to powinni w gacie skorpiona wsadzić, to byś poczuł prawdziwą szczypawkę tłuku bezrozumny w …. dymany.

Tom
1 rok temu

Więzienie to nie jest dobry pomysł dla wandala. Za szkody zapłaci miasto a za jego utrzymanie w więzieniu my wszyscy. Najlepszą i najdotkliwszą karą jest finansowa. Wyrządzone szkody powinny być pomnożone x2 więc niech płaci 3000zł i miasto będzie na tym zarabiać. Jeżeli nie ma pieniędzy to musi odpracować za tą kwotę np. myjąc kible 🙂

Gdzie ten Co
1 rok temu

Coś mi tu nie pasuje bo gdy zadzwoniłem i poprosiłem o interwencje policji o zniszczonym mieniu to struże prawa powiedzieli że trza podać do sądu pana który zniszczenia dokonał na kwotę 1700 zł a tu proszę areszt szybko odpowie zaczepne czyny . Jak to jest to co moje radź sobie sam a co do jakiegoś innego pachołka należy to interwencja na 100 % . Co za banda debili . Skoro jest tak ustawa i prawo działa jednakowo dla każdego .

Zorientowany
1 rok temu

Ciekawe,kim jest imbecyl o nicku „o!kolejni!”.. pewnie występuje u niego skutek uboczny po ciężkim urazie głowy w dzieciństwie.

Śmieszek
1 rok temu

Dobrze że drzwi nie dokopały jemu.

Ale jaja
1 rok temu

Rośnie nam Polski Chuck Norris

Gimbo
1 rok temu

Dla takiego Debila kara wiezienia niczego Go nie nauczy i takim podobnym jak On Ja bym wolał aby każdy z Wandali zapłacił trzykrotność wartość uszkodzonego mienia i bez wynagrodzenia odpracował trzy Miesiące tylko zostawić Mu 20% na swoje potrzeby bo za pobyt w Pierdlu wszyscy za to byśmy zapłacili

15
0
Napisz co o tym sądziszx