Ostrowianin zaśpiewał utwór chwytający za serce o zmarłym dziecku

W serwisie youtube miała miejsce premiera utworu napisanego i zaśpiewanego przez ostrowianina Sebastiana Sobczaka vel. Seba. Inspiracją do stworzenia tekstu była prawdziwa historia, która dotknęła rodzinę jego przyjaciela. W październiku urodziły się bliźnięta, z czego jedno zmarło wkrótce po narodzinach.

Teledysk do utworu „List Do Nieba” nagrano w Pałacyku w Mojej Woli k. Sośni i został nagrany przez ostrowską firmę N1 Films. Seba otrzymał wsparcie ze strony znanego rapera Bajorsona, który zamierza promować młode talenty.

Seba
https://www.instagram.com/sebastian_soobczak/

Wiktoria (tancerka)
https://www.instagram.com/wiktoriakrupaa/

CZYTAJ  Wyłączą ciepłą wodę na tych ulicach

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Xxx
1 rok temu

Ciekawe czy rodzice zmarlego dziecka chcieliby tak roztrząsać smierc tego aniolka.

Do „Lividium”
1 rok temu

Napisałeś proste zdanie w dodatku bez znaków interpunkcyjnych i czyta się to okropnie. Odwołałeś się do kultowej piosenki której zarzucasz, że teledysk jest nie na miejscu. Co tu jest do rozumienia? No chyba nie myślisz, że ta piosenka jest dosłownie o zombie😆

K99
1 rok temu

Muza z cyklu : Byłem wczoraj w galerii, puściłem bąka. Kolejny klon verby, tylko zamiast o idiotach na moturach, nawijać będzie o zmarłych dzieciach.

Lividium
1 rok temu

Do „LividiumI”czytaj ze zrozumieniem i przestań się sadzić

Xx
1 rok temu

Każdy wyraża stratę tak jak umie … może dla tego ojca właśnie ta piosenka jest impulsem żeby jakoś się pozbierać a jego przyjaciel stara mu się pomoc … bo jak artysta nawiązał czeka jeszcze mama i braciszek dla których trzeba żyć dalej ..wyrazy współczucia dla przyjaciela artysty ale trzeba żyć dalej

Bzdura.
1 rok temu

Odnoszę wrażenie że utwór jest dedykowany do żony, dziewczyny, kochanki, narzeczonej. Taki utwór taki teledysk. Ok, chwyta za serce ale do kogo? O dziecku ani słowa.

iwcia
1 rok temu

Piękny utwór,a tancerka świetnie wyraża uczucia w tej piosence i moim zdaniem bardzo pasuje tutaj.

Lena
1 rok temu

Mega!!!! Brak mi słów… Jesteś Wielki chłopie. Szacun❤️

Damnek
1 rok temu

Nudna piosenka nie pada ucho

debilizm Total
1 rok temu

tylko durny pajac moze wymyslec cos takiego – śmierc dziecka to coś co nie idzie wyspiewac, wypowiedziec, wytańczyć , opisac itp. Tylko debil ma odwagę z takiego nieszczęscia robic niby aktorski popis, do tego publiczny. Smierc dziecka jest niepowtarzalna, niewypowiedziana- i nawet rodzice w” cichości ” ściskają do śmierci swe krwiawiące serce- a taki debil śpiewa.

18
0
Napisz co o tym sądziszx