Stuningowane BMW widowiskowo zakończyło jazdę na Rondzie Bankowym (FOTO i WIDEO)

Udostępnij
Tweet

Rondo Bankowe wydaje się duże i bezpieczne. Jak jest w rzeczywistości, to wiadomo z publikowanych filmików. Do dotychczasowej grupy dołączył młody kierowca w BMW.

Po godzinie 21.30 BMW z trzema. Młodymi mężczyznami wjeżdżały na Rondo Bankowe od strony ulicy Głogowskiej. Prędkość wygląda na przepisową, ale ewidentnie jest ona niedostosowana do mokrej nawierzchni oraz specyfiki auta.

Na wysokości cmentarza auto wjechało przodem na środek ronda, co do tej pory chyba nikomu się nie udało zaliczyć. BMW zawiesiło się na zwykłym krawężniku z powodu obniżonego zawieszenia. Próby wyjechania na jezdnie kończyły się niepowodzeniem. Nawet podnoszenie przodu i dociskanie tyłu nie pomogło. Dodatkowo na zdarzenie najechali kolejni koledzy w mercedesie. Ich ręce również nie były w stanie pomóc.

W końcu jeden z policjantów zasugerował, że może warto kupić na jednej ze stacji paliw linkę holowniczą. I faktycznie po podczepieniu liny do haka w mercedesie udało się uratować nowy nabytek kolegi (BMW niedawno kupione i jeszcze nieprzerejestrowane).

Po tej operacji policjant sprawdził stan techniczny samochodu. Stwierdzono wyciek oleju spowodowany uszkodzeniem podwozia.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie ciężarówki z peugeotem
Subskrybuj
Powiadom o

41 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krzysiek
2 lat temu

Mnie się wydaje, że kolega ćwiczył poślizg kontrolowany, tylko go nie kontrolował!!
Myślę, że następnym razem zanim strzeli ze sprzęgła dwa razy się zastanowi.
Niestety w Polsce brakuje miejsc gdzie młodzi entuzjaści driftu mogli by się pouczyć (pobawić) dlatego robią to na drogach publicznych i parkingach, co często kończy się jak powyżej.
Stan techniczny auta to odrębny temat, a ten też prawdopodobnie pozostawia wiele do życzenia.
Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że swoją lekkomyślnością nie zrobił nikomu krzywdy, a jeśli potrafi uczyć się na własnych błędach, wyciągnie z tego zdarzenia wnioski na przyszłość.
Młodość rządzi się swoimi prawami (też kiedyś byłem młody), ale w dzisiejszym świecie strach patrzeć na to co się wyprawia na drogach!!!!! Lepiej zdjąć nogę z gazu, bo jedna zła decyzja może zmienić w TWOJE życie w HORROR!!!!!!
SZEROKOŚCI

41
0
Napisz co o tym sądziszx