Nowowybudowani mieszkańcy narzekają na drogę dojazdową

Mieszkanka ulicy Pszenicznej zlokalizowanej w północno-zachodnim narożniku Ostrowa Wielkopolskiego zgłosiła się do nas z prośbą o interwencję. Powodem jest bardzo utrudniony dojazd do nowywybudowanych domów.

W sierpniu 2020 r. ówczesny właściciel działek deklarował, że utwardzenie drogi powstanie w ciągu roku. Teraz – jak relacjonuje mieszkanka – mówi, że już nic nie może zrobić, bo ulica należy do miasta.

Tu warto przypomnieć, że na osiedlu Wenecja niektórzy mieszkańcy czekali po 30 lat na utwardzenie ulic przy których mają swoje domy. Czy tyle będą musieli czekać mieszkańcy ulicy Pszenicznej?

Najszybciej mogą uzyskać utwardzoną drogę, jeśli zorganizują się i zbiorą wkład własny do „Inicjatywy Lokalnej”. Szczegóły na czym ona polega i jakie są terminy można znaleźć na stronie urzędu miejskiego.

CZYTAJ  Oferty pracy - styczeń 2023 - cz. 3

66 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mtas
11 miesięcy temu

Haha jak po kasować komentarze z zawiści a bardziej zazdrości to na 64 zostaje 7

Irka
11 miesięcy temu

Stary Mietek to i łyse opony, a i pewnie pod sufitem deficyty. U Niemca na zmywaku robi, do Polski przyjeżdża, ma pretensje nie wiadomo do kogo i pieniądze chce wyłudzić na drogę. Wysyp sobie panie wywrotkę gruzu to i na jakiś czas będziesz miał Mietka pod domem.

Jerek
11 miesięcy temu

niech Beti weźmie kredyt

Ladacznica proboszcza
11 miesięcy temu

Sciepe zrobcie i se wybrukujcie ten kawalek. Co za lambadziara z tej narzekajacej. Nie z moich podatkow ta droga pszeniczna jędzo.

krytyk
11 miesięcy temu

Wiedzieli gdzie się budują, tanią działkę kupić TAK, ale potem zadbać o drogę NIE, najlepiej MIASTO, MIASTO, MIASTO – bezczelność mieszkańców

iiiiiaaaaa iiiiiaaaaa
11 miesięcy temu

Jakim trzeba być idiotą żeby budować się na takim zadupiajewie? Pewnie ziemie były tanie. Co za osły , niektórzy na prawdę nie powinni mieć pieniędzy.

ole
11 miesięcy temu

decyzje o wrunkach zabudowy w ostrowie wydaje prezydent

Krzuszwil
11 miesięcy temu

Na zacharzewie w gliniankach to już z 10 lat mieszkają i wertepy są. A jak takie paniska się pobudowali w polu to se paniska SUVy kupią i po sprawie. Toyota Land Cruiser, land rover, Grand cherokee spokojnie sobie poradzą i panisko w środku jak Lord czuc się będzie.

Janusz
11 miesięcy temu

W Radłowie na Osiedlu Owocowym na drogę czekali ponad 10 lat. A i w tej chwili nie ma jeszcze całego osiedla utwardzonego. Więc Pani mieszkanka niech nie ryczy tylko czeka cierpliwie – w końcu to Polska i wiele lat musi upłynąć żeby coś stało się normalką. Swoją drogą na foto widać że z jednej strony sa budynki a z drugiej nie ma więc ktoś kto będzie się budował obok zniszczy ciężkim sprzętem nową drogę i potem będzie lament że nowa droga i zepsuta. Oj Poloki Poloki… Pozdrawiam

niki
11 miesięcy temu

ojojoj!!!!!! 5minut w dumeckach i MARZY SIĘ AUTOSTRADA POD DUMECKAMI!!!!!!! TO NIE TAK JAK wam SIĘ ZDAJE, ŻE TO ZNÓW KTOŚ wam ZROBI DO MACIE DIMECKI – NIE!!!! TRZEBA SIĘ SKRZYKNĄĆ WSZYSCY MIESZKAŃCY ULICY ZŁOŻYĆ SIĘ KASKĄ – 50% WY A 50% MIASTO I TYLKO TAK!!!!! DARMOCHA JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁA!!!!!!

66
0
Napisz co o tym sądziszx