Zmarł uznany dziennikarzy sportowy i działacz społeczny

Nie żyje Stanisław Kryjom – Na zdjęciu pierwszy od lewej. Przez lata związany z Radiem Centrum na łamach którego relacjonował najważniejsze wydarzenia sportowe. Był zaangażowany w działalność Stowarzyszenia Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski.

Trudno uwierzyć, zwłaszcza że rozmawialiśmy jeszcze kilkanaście godzin temu! Wielu znało jego ciepły głos, z prowadzenia Gwiazdki na Rynku, z radia, z wielu innych imprez, szczególnie tych związanych z lotnictwem, bo o szybowcach i samolotach potrafił mówić ciekawie i pięknie… Tak dziwnie mówić o Tobie w czasie przeszłym! Spoczywaj w pokoju! Wyrazy współczucia dla najbliższych! – wspomina Paweł Rajski, starosta ostrowski.

foto: Mikołaj Leraczyk

Przemawia od 50 sekundy

POLECANE NEWSY

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Znajoma
7 miesięcy temu

Super czlowiek nie mogę się pogodzić z tym że go już nie ma 😥😢

bicek rocznik 1957
7 miesięcy temu

Ja byłem wtedy po drugiej stronie i nigdy jej nie zmieniłem.Pan Staniasław zawsz był CZŁOWIEKIEM – wspaniałym człowiekiem nad wyraz skromnym, uczciwym,ponadprzeciętnie inteligentnym.Co najważniejsze takim był zawsze i do teraz.Pan Stasiu i tyle.Trzeba rozróżniać dobrych ludzi o zwykłych świń, karierowiczów I farbowanych lisów, których dzisiaj na pęczki i którzy gorsi niż nie jeden dawny funkcjonariusz.Jak ktoś znajdzie coś niegodziwego na tego CZŁOWIEKA to wtedy możemy porozmawiać.Nie porozmawiamy bo nie znajdzie.

cenzor
7 miesięcy temu

Do antykomuna :Przeczytać proszę książke Solidarność Wielkopolski Południowej w latach 1980-2000. Zarys dziejów. Ciekawe są też życiorysy …. .

Do antykomuna
7 miesięcy temu

Ale ubek. Z biura paszportowego. Heh… Przyjrzyj się sobie i rodzicom. Resortowe dzieci? Najpierw poczytaj sobie co to oznacza i popatrz co robi pis. Wtedy będziesz wiedział co to są resortowe dzieci. Chyba obecnie rządzący specjalnie cię (celowo z małej litery, bo na takich dupków szkoda dużej) nie drażnią. A powinni.

Znajoma
7 miesięcy temu

Zazdrościsz komuś posady do dobre

Dobre
7 miesięcy temu

Uuu funkcjonariuszowi UB się zmarło.A resortowy syn ciągle na posadzie dyrektora. B. z I. ! Wstydź się.

antykomuna
7 miesięcy temu

Stary poczciwy dziadzio, lecz widnieje na kaliskiej liście ubeków,delegatury łodzkiego IPN jako kpt.   Stanisław Kryjom syn Kazimierza (paszporty). Jednak za krótkie rękawy, aby się wymazać z listy… Ps. Do sprawdzenia na https://zyciekalisza.pl/artykul/lista-kaliskich-esbekow/622798

Ostrowianin
7 miesięcy temu

Szkoda każdego życia, szkoda człowieka. Jeśli piszecie o drodze zawodowej to napiszcie wszystko. To co przed 89 ?

Jozef
7 miesięcy temu

Oto czlowiek sportowego miasta Ostrowa Wlkp ktory zasluguje na wielkie uznanie .To byl OSTROWIANIN nie jakis tam gdanski prezydent z tablica w Ostrowie. Wielkie kondolencje I wspoczucia dla rodziny .

marekM
7 miesięcy temu

Na co zmarł ?? Czyżby znów śmierć nagle ??

17
0
Napisz co o tym sądziszx