Szaleńcza ucieczka z ronda bankowego i spektakularny koniec (FOTO+WIDEO)

Piątkowy wieczór został zburzony przez kierowcę renault megane. Ten najpierw dojeżdżając ulicą Głogowską do Ronda Bankowego wjechał w tył białego renault clio. Na początku wyglądało, że był to wynik zwykłego zagapienia się. Sprawca zatrzymał się obok i otworzył swoje drzwi. Najpierw jednak wysiadła pasażerka z poszkodowanego auta i zapytała mężczyznę: Coś pan zrobił? Ten spojrzał na kobietę. Po chwili zamknął drzwi i odjechał w ulicę Kościuszki.

Na miejsce wezwano policjantów. Już po chwili wpłynęło kolejne zgłoszenie. Tym razem o zderzeniu na ulicy Paderewskiego, w którym również brało udział renault megane. Okazało się, że to ten sam mężczyzna, który jeszcze przed uderzeniem w auto marki DODGE skasował znaki przy pobliskim rondzie.

Zanim zdążył uciec został powstrzymany przez młodego, wysportowanego mężczyznę z uszkodzonego samochodu. Na miejscu przyjechali policjanci, strażacy oraz załoga karetki pogotowia. Około 75-letni sprawca dwóch kolizji odmówił jednak dmuchnięcia w alkomat. W tej sytuacji został zabrany na badanie krwi do szpitala, gdzie po pobraniu próbki zostanie sprawdzona ilość alkoholu lub innych substancji odurzających.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zasłabła w trakcie jazdy (FOTO)
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Killa
2 lat temu

Kierowanie po alkoholu powinno byc legalne !

do Opel kadett 1.8
2 lat temu

” wypici ludzie boją się jeździć na rowerach „
A samochodami się nie boja jeździć?

Seba
2 lat temu

Przecież bym uja zaj**ał jakby mi taką furę roz**bał

3331
2 lat temu

Przed przyjazdem policji pokrzywdzeni sami powinni dokonać sądu. Potem dzwonić po służby

Opel kadett 1.8
2 lat temu

Zobaczycie jeszcze trochę ile Pan redaktor opisze pijanych kierowców w niedalekiej przyszłości w artykułach. Jak pisałem że wypici ludzie boją się jeździć na rowerach , to się śmialiście i minusowaliście mnie. Zobaczcie jaki wysyp pijanych kierowców w Ostrowie jest. To naprawdę mnie przeraża a gdyby tak potrącił pieszego na pasach i zrobił go kaleką? A łapki w dół dawają Ci którzy jeżdżą pod wpływem alkoholu autem. Zobaczycie pijaki że się w końcu doigracie, sam kiedyś jeździłem pod lekkim wpływem alkoholu , do czasu dopóki nie rozbiłem przodu auta. Było trochę piasku i mnie rzuciło ( alkohol też spowolnił mój refleks , spóźniona reakcja i stało się BUM !!! ) Auto szybko i tanio naprawiłem w garażu bo było niewiele uszkodzone , ale moja jazda na cyku się skończyła na zawsze. Kiedyś człowiek był młody i głupi , często się wyżywałem na aucie , ale z wiekiem mi przeszło. To już nie te czasy co kiedyś za komuny , co większość jeździła wypita a policji praktycznie nie było , jak się nie wrzucałeś w oczy to nie wpadłeś.

Trix
2 lat temu

Prawko zabrać dożywotnio i w ogóle co to za prawo z odmową do badania alkomatem. Powinni z urzędu traktować to jak jazdę po pijanemu. Dobrze, że nikogo nie zabił tak przy okazji

marian
2 lat temu

65 lat i obowiązkowe badania dla starych cepów i psycholog AA czy nie pobierają co godzinę setki na lepsze krążenie

Dzik
2 lat temu

A to stary ch*j. Pewnie myślał, że kumple z ORMO zatuszują sprawę.

Nayebany emeryt
2 lat temu

Zutylizować starego śmiecia… Po co taki żyje?

20
0
Napisz co o tym sądziszx