Szaleńcza ucieczka z ronda bankowego i spektakularny koniec (FOTO+WIDEO)

Udostępnij
Tweet

Piątkowy wieczór został zburzony przez kierowcę renault megane. Ten najpierw dojeżdżając ulicą Głogowską do Ronda Bankowego wjechał w tył białego renault clio. Na początku wyglądało, że był to wynik zwykłego zagapienia się. Sprawca zatrzymał się obok i otworzył swoje drzwi. Najpierw jednak wysiadła pasażerka z poszkodowanego auta i zapytała mężczyznę: Coś pan zrobił? Ten spojrzał na kobietę. Po chwili zamknął drzwi i odjechał w ulicę Kościuszki.

Na miejsce wezwano policjantów. Już po chwili wpłynęło kolejne zgłoszenie. Tym razem o zderzeniu na ulicy Paderewskiego, w którym również brało udział renault megane. Okazało się, że to ten sam mężczyzna, który jeszcze przed uderzeniem w auto marki DODGE skasował znaki przy pobliskim rondzie.

Zanim zdążył uciec został powstrzymany przez młodego, wysportowanego mężczyznę z uszkodzonego samochodu. Na miejscu przyjechali policjanci, strażacy oraz załoga karetki pogotowia. Około 75-letni sprawca dwóch kolizji odmówił jednak dmuchnięcia w alkomat. W tej sytuacji został zabrany na badanie krwi do szpitala, gdzie po pobraniu próbki zostanie sprawdzona ilość alkoholu lub innych substancji odurzających.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie dojechała po pieczywo (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zdzichu
1 rok temu

Dziadek na Protka zasuwał zapewne

Mmm
1 rok temu

Dla tego woze w samochodzie narzędzia tzw niebezpieczne i jestem gotowy je użyć w sytuacji zagrożenia życia lub uszkodzenia mienia

Eliza
1 rok temu

Czego można się spodziewać po chłopie…

Xxxxx
1 rok temu

Stary pierdziel!!!!
Zabrać gnojowi prawo jazdy dożywotnio i do paki oraz niech zapłaci za szkody ze swojej kieszeni!!!
Nawet w tym wieku idiotów nie brakuje!!!
Pewnie debil był fanatykiem PiSu bo mocherom w tym wieku odwala jak Kaczyńskiemu!
Oglądają TVPiS i na łeb siada!

turbo
1 rok temu

Eufemizm redakcyjny : ” szaleńcza ucieczka”. Tymczasem facet, nieistotne czym naćpany, ale po prostu odjechal. Niespiesznie 😁

Łasalt
1 rok temu

Czy ilość płynu hamulcowego w aucie sprawcy była na odpowiednim poziomie? Wątpliwa sprawa, olej w głowie też już chyba na minimalnym poziomie po za skalą.

Jan
1 rok temu

Stary cap będzie miał problemy, dobrze gnojowi, mógł kogoś zabić

rrrr
1 rok temu

wsadzac to paki tych pijakow !!!

Brew Dog
1 rok temu

Naje… to do domu!

Pamela
1 rok temu

A taki był amerykański…
Szkoda poszkodowanych 😩

20
0
Napisz co o tym sądziszx