Wojciech Olszański ponownie w areszcie. Co tym razem skandalicznego wykrzyczał? (WIDEO)

Udostępnij
Tweet

Prawo prawem, a on dalej jeździ po Polsce, szokuje i grozi śmiercią. Wojciech Olszański, który w listopadzie na rynku w Kaliszu spalił Statut Kaliski i wykrzykiwał hasła antysemickie, tym razem stanął w Bydgoszczy na czele ruchu sprzeciwiającego się przymusowemu testowaniu i groził śmiercią politykom. Nienawistny wiec w Bydgoszczy nie został rozwiązany, ale po dwóch dniach ekstremista został aresztowany. Ponownie.

– Jestem przepełniony radosną nienawiścią i chcę ich śmierci. Śmierć wrogom ojczyzny – krzyczał do zgromadzonych znany już ekstremista. Wojciech O. 29 stycznia na Starym Rynku w Bydgoszczy groził parlamentarzystom, że jeśli poprą oni ustawę o masowym testowaniu na obecność SARS-CoV-2, to „- Jak zagłosują na tak, to ja chce ich zabić! A dlaczego nie?!”.

Nienawistnej manifestacji nikt nie przerwał. Całość obserwowała policja. Skandalistę zatrzymano dwa dni po wiecu w Bydgoszczy.

– Kryminalni z KWP i KMP w Bydgoszczy zatrzymali dziś wieczorem Wojciecha O. Mężczyzna został zatrzymany w związku z sobotnim zgromadzeniem i publicznym nawoływaniem do popełnienia przestępstwa. Jutro usłyszy zarzuty. – informowała bydgoska policja.

Sąd aresztował go na dwa miesiące. Już na początku stycznia w Warszawie wygłaszał kontrowersyjne treści i niektórzy uważali, że powinien wrócić do aresztu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Tak się skończyło spotkanie z wilkiem (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wanda
2 lat temu

Zapomniałam dodać,te zarzuty które ma postawione powinno dostać większość dziennikarzy czy redaktorów,jesli tak się nie stanie to mamy w 2022roku pierwszego więźnia politycznego Wojciecha Olszanskiego,który po przedstawieniu opini większości społeczeństwa został zatrzymany i osadzony

Wanda
2 lat temu

Super reklama po tym artykule bardzo dużo ludzi zainteresuje się tym co ten Pan mówi jakie ma poglądy niestety interpretacja przedstawiona tutaj to wycinek jego wypowiedzi z którymi zgadza się coraz większą ilość społeczeństwa,mądry przeslucha i sam wyciągnie wnioski,reszta będzie nadal zmanipulowane przez media i ich narracje

Mirek
odpowiada  Wanda
2 lat temu

A co jesli to jest teatrzyk?

Konfederata.
2 lat temu

To w tym kraju rządzonym przez reżim pisowski ( przekupstwo i samowola) nic nie wolno. Nawet wypowiadac co się myśli. Ziobro ma posluszne psiaki działające na każde jego skinienie.

39
0
Napisz co o tym sądziszx