Rekordu nie pobito w największym sztabie

O godzina 4:30 oficjalnie zakończono liczenie pieniędzy w największym ostrowskim sztabie WOŚP z siedzibą w Ostrowskim Centrum Kultury. Deklarowana kwota podczas 30. Finału WOŚP to 308 551,45 zł. Jest to kwota niższa o ponad 30 tysięcy niż w ubiegłym roku.

W skali całego kraju poinformowano jednak o pobiciu dotychczasowego rekordu. WOŚP podczas 30. Finału zebrał 136 282 325 zł. To nowy rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Rok temu Finał zakończył się wynikiem 127 495 626 zł. W sumie w ubiegłym roku Polki i Polacy wrzucili do puszek WOŚP lub wpłacili na konto Orkiestry łącznie prawie 211 milionów złotych.

Wkrótce szersza relacja z różnych atrakcji.

CZYTAJ  Ostrowianin selekcjonerem Polski❗

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Matylda
1 rok temu

Akcja szlachetna tylko ludzie chyba coraz mniej chroni w naszych okolicach

Kurier
1 rok temu

Louis jaki Ty doświadczony jesteś. Ciekawe skąd wiesz, że patrząc w lustro widać barana…

Swój
1 rok temu

A ile nasza władza dała bo ten co licytację kwestował dwa sklepy na kościelnej ma to coś dał od siebie jabłuszko powinna kupić caryca tyle kasy zarabia jak by co to mogła wziąć kredyt jak nie było ją stać

marekM
1 rok temu

są chociaż artykuły gdzie nie wkleja swoich durnych wpisów „O! Kolejni!”

Olaf
1 rok temu

Do Alterego: Te twoje wypociny to jakiś bełkot skończonego cymbała, wpisujący się w piSSowską narrację. Prawdopodobnie nic w życiu nie osiągnąłeś i nic dla innych nie zrobiłeś… Patrzysz, aby żyć na krzywy ryj – patol!

louis
1 rok temu

do Kurier- jak już wszystko wiesz, na wszystkim się znasz to zagraj w totka i wszystko oddaj Owsiakowi , będzie wdzięczny , a z tym baranem to popatrz w lustro

Rt
1 rok temu

Naklejać serduszek to nie sztuka.Wiecej serca do tej akcji wnosi dziecko które z puszka chodzi niż pan organizator z której akcji żyje.

Kurier
1 rok temu

Alterego: Skąd masz tak skrajnie odwrotne informacje??? Oligarcha takie pieniądze zarabia w miesiąc!!! Według kontroli tych na których głosowałeś (a wszyscy wiemy, że głosowałeś na Pis) wynika, że na faktyczną pomoc trafia około 90% zebranych środków! Reszta to są wypłaty dla pracowników, koszty prądu itp. oraz oczywiście „oligarchystyczna” prowizja dla Jurka i jego całej rodziny do siódmego pokolenia po kądzieli. Co za baran z tego Alterego…

Mama
1 rok temu

Oby Ci wszyscy na „NIE” nie mieli okazji przespać się pod łóżeczkiem dziecka w szpitalu ,oby ich dziecko nie kuli 20 razy w poszukiwaniu żyły bo lampy brak a od Owsiaka jest 1 szt w całym szpitalu mogę podać kilkanaście takich przykładów przejechałam z synem pół Polski zwiedziłam nie jeden szpital i wiem co mówię !!! Zresztą zaufanie do Owsiaka rośnie z roku na rok,bijąc rekardy prze do przodu a hejt mu tylko pomaga !!! Oby nikt z Was nie doświadczył tego co my przeszliśmy z synem i tego co my widzieliśmy na oddziałach w całej Polsce !!! Jurek jesteś moim bohaterem !!!

Meteopata
1 rok temu

Ten człowiek przykłada rękę do promocji sekt (kriszna), przykłada rękę do homopropagandy, finanse… Czy są transparentne? Równie dobrze może na frajerach zbierać hajs na kampanie Platformy bo to te samo kółko wzajemnej adoracji wraz z WSI24 i TuskVisionNetwork. Z drugiej strony mieliśmy u władzy ludzi rujnujących służbę zdrowia (Arlukowicz), mamy przedsiębiorców, którzy serduszkami się oklejać będą ale składkę zdrowotną nowego ładu krytykują bo najlepiej być bogatym i od siebie dawać tyle co biedny polak robak. To jest to samo kółko atencyjne. Od siebie mało dać na służbę zdrowia, żeby się pucować raz do roku ckliwą akcją. Dla przypieczętowania. „Fundacja”.

24
0
Napisz co o tym sądziszx