Matka ugodziła syna nożem

8-latek ugodzony w klatkę piersiową!
Tragiczna sytuacja w Kaliszu. 8-letni chłopiec z raną w okolicy klatki piersiowej trafił do szpitala. Dziecko jest w stanie ciężkim. Dalsze czynności prowadzone będą pod nadzorem prokuratora.

Do tragedii doszło dziś rano w jednym z mieszkań przy ulicy Zamkowej. Przed godziną 7:00 do szpitala w Kaliszu trafił 8-letni chłopiec z raną kłutą klatki piersiowej.
– Z naszych ustaleń wynika, że doszło do ugodzenia nożem 8-latka. Najprawdopodobniej zrobiła to matka, 33-letnia kobieta, która zajmowała mieszkanie wraz z synem – informuje portal faktykaliskie.pl kom. Witold Woźniak, z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Dziecko w chwili przybycia do szpitala było przytomne. Zaopatrzono mu odmę. Aktualnie przebywa w ostrowskim szpitalu, gdzie jego stan został ustabilizowany. Jak wynika z ustaleń policji, matka chłopca również była ranna.

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności wydarzenia. Wkrótce więcej informacji.

CZYTAJ  Oferty pracy - marzec 2023 - cz. 5

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maciej
1 rok temu

Nawet suka broni swoich szczeniąt. Żadna matka nie ma prawa na dźganie nożem swojego dziecka- 8 latek to jeszcze całkiem bezbronne dziecko. Wiadomo, ze dzieci potrafią dać w kość, ale rzucanie się z nożem na 8 letnie dziecko to już przesada. Z dziećmi też trzeba umieć rozmawiać. Nic nie tłumaczy takiego zachowania! Powinni jej odebrać dziecko i dożywocie za kratami.

RS
1 rok temu

Kalisz to jednak patologia, nie ma dnia by ktoś kogoś nie zabił, wbił nóż, oblał kwasem, pobił, brak szacunku dla innych i samych siebie

olek
1 rok temu

niedlugo wleza wanie to bedzie sie działo

Ona
1 rok temu

Pierwsza sprawa kto wezwał policję skoro rzekomo sama ugodzila go nożem…? Bo skoro chciała zrobić mu krzywdę i sobie z tego co wynika ze wstępnych wniosków.

Pamelka
1 rok temu

To potwór nie matka!

BMW 5
1 rok temu

Mam 8 letniego syna … W głowie mi się to nie mieści.
Jak można zrobić taką krzywdę własnemu dziecku …

Mieszkaniec
1 rok temu

Debilka….to jest efekt brania 500plus i siedzenia na dupie w domu ..do roboty uo głupie pomysły wyjdą z łba

krzysztof
1 rok temu

szczepionki zaczynają działac

Pracownik produkcji
1 rok temu

Miałem pracować w Kaliszu , ale bym musiał dojeżdżać dwoma autobusami ( z przesiadką w Kaliszu ). Praca dobra , tempo pracy normalne „nie mordercze” , zarobki duże. Jedyna wada to 3 zmiany , ale wiem jakie mieszka penerstwo w Kaliszu. Jeszcze by mnie tam zabili albo zrobili ze mnie kalekę. Wiadomo , że mnóstwo ćpunów i alkoholików tam mieszka , bez pracy i bez perspektyw na przyszłość. ( Napadają na ludzi nieroby jedne) Po co kusić los? A mam dla kogo żyć. Minimum 3000 na rękę , umowa o pracę itd. Jak na Ostrowskie warunki , to jest ok. Autem by mi się nie opłacało tam dojeżdżać ( za drogo ). Odrzuciłem tą ofertę pracy , wolę pracować za mniejsze pieniądze ale spokojnie dojeżdżać do pracy a nie cząść gaciami w obcym mieście, zwłaszcza jakbym wracał z drugiej zmiany, czy na przykład jechał na nockę , czy mnie nie napadną itp. Tym bardziej jakby się dowiedzieli , że jestem z Ostrowa , to dopiero , by mi zgotowali piekło. W Ostrowie też jest patologia , ale w Kaliszu to już mordowania , z tego co słyszałem , tam nie jeden wyłapał kosę, nawet w biały dzień , bo się postawił bandytom.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Pracownik produkcji
syn gromu
1 rok temu

Patola nie powinna się rozmnażać, bieda rodzi biedę

17
0
Napisz co o tym sądziszx