Zdjęcia spalonej Villi Royal od środka

Dotarliśmy do zdjęć dokumentujących wnętrze spalonego hotelu Villa Royal mieszczącego się w zabytkowym budynku. Konstrukcja ma już 122 lata.

Wszystko zaczęło się w nocy z czwartku na piątek, kiedy to uczestnicy zawodów MMA korzystali z hotelowej sauny. Opuścili ją dopiero o godzinie 1:30 w nocy, co może sugerować długą i intensywną eksploatację. Mogło mieć to znaczenie w kontekście instalacji elektrycznej doprowadzającej do niej prąd. Istotne będzie zbadanie czy przewody miały odpowiedni przekrój oraz czy co roku był wykonywany przegląd instalacji elektrycznej. Taki wymóg dotyczy każdego przedsiębiorcy. Zawodnicy dlatego długo korzystali z sauny, ponieważ na drugi dzień mieli uroczyste ważenie. Kluczowe było nieprzekroczenie górnego limitu wagi w swojej kategorii.

Po dwóch godzinach jeden z zawodników, który akurat z sauny nie korzystał poczuł dym. Wyszedł na korytarz i zobaczył kłęby wydobywające się właśnie z sauny, która od dwóch godzin była wyłączona.

Niektórzy z zawodników bohatersko próbowali ratować kolegów, upewniając się czy wszyscy opuścili pokoje.

POLECANE NEWSY
10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
EMIL
3 miesięcy temu

Ja tez tam grzalem grzałkę na tych pokojach parę razy było prawie jak sauna wyro……,mokre….

jola
3 miesięcy temu

ale brzydko w pokojach

Leon
3 miesięcy temu

To może i ty naucz się pisać „kwawa”

Osw
3 miesięcy temu

TAK SIE GRZALI ZE HOTEL SIE SPALIŁ

do przedsiębiorca ostrowski
3 miesięcy temu

I słusznie,że nikt z władz miasta się nie pojawił. Też mi promocja,kwawa jatka !
A wsydzić się,to Ty powinieneś,nieuku !
Jest się przedsiębiorcą a nie ,, przedsiębiorcom,, jak napisałeś !
Zamiast oglądać kopanie się po genitaliach i zmasakrowane gęby, weź do ręki słownik i poświęć czas na naukę pisowni !

Last edited 3 miesięcy temu by do przedsiębiorca ostrowski
przedsiębiorca ostrowski
3 miesięcy temu

do mieszkańca ! Ile tego podatku zapłaciłeś niby ? MMA sport jak każdy inny , wymaga poświęcenia treningu . Nikt kto nigdy nie liznął nawet trochę choć amatorskiego sportu tego nie zrozumie. Lepiej siedzieć na kanapie i pisać biedne komentarzy . Nie ma czegoś takiego jak „nadużywanie ” sauny, instalacja , tym bardziej w hotelu powinna wytrzymać 24h/dobę . Swoją drogą , to Pani Prezydent i Ostrów tyko na tym zarobiła wynajmując hale ,jestem ostrowskim przedsiębiorcom i wstyd mi że na takich imprezach rangi krajowej, promując bardzo Ostrów, nikt z miasta się nie pojawił. Apeluję do organizatorów żeby kolejną gale zorganizować przed wyborami, na pewno będzie wsparcie lokalnych władz.

Na temat
3 miesięcy temu

Sauna na poddaszu hotelu?

Zenonn
3 miesięcy temu

Łza w oku się kroi.. człowiek w tych pokojach tyle panienek zaliczył… do dziś wydzwaniają z podziękowaniami jak to im dobrze było !

vmvmv
3 miesięcy temu

tak jest – nabył stara ruderę , instalacja pamięta III Rzeszę, remonty to regips i emulsja . Na lata 30 instalacja OK, dzisiaj obciazenie sieci wzrosło o 500% /np-elektryczna sauna/ i mamy final.
Ale//// co to nas obchodzi, gosciu do PZU i finał . Co my mamy sie składac na odbudowe tego niby zabytku ? nie //nie//. to jest biznes i ryzyko. szkoda ale zycie.

Mieszkaniec
3 miesięcy temu

Idiotyzmen jest organizowanie prymitywnym mięśniakom zawodów w Arenie. Aby zobaczyć mordobicie,łamanie kości twarzy i kopanie po ciele. Nawet dzikusy w odległych czasach rywalizowali w sposób bardziej cywylizowany.
Do tego wpuścić ich do jednego z bardziej reprezentacyjnego,stylowego historycznie hotelu.Chcą zbijać wagę,to do roboty a nie nadużywać sauny,której przeznaczeniem jest rekaks a nie odchudzanie mięśniaków przed zezwierząconą w klatce walką !
Pani Prezydent,nie po to nasze podatki,aby promować brutalne widowisko niedorozwojów !

10
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x