Wygrał w Euro Jackpot! Spore pieniądze do naszego regionu

W tej grze biorą udział mieszkańcy prawie całej Europy, ale duża wygrana padła tym razem w niewielkiej miejscowości tuż przy granicy powiatu kaliskiego. Szczęśliwiec skreślił w Eurojackpot 5 liczb i wygrał ponad 700 tys. zł.

Taka wygrana padła w Malanowie, w kolekturze przy ul. Kaliskiej. W tej europejskiej grze prowadzonej również w Polsce przez Totalizator Sportowy trzeba wytypować 5 liczb z 50 możliwych i dwie kolejne z dziesięciu.

Eurojackpot to gra, w której można wygrać nawet kilkaset milionów złotych. Tym razem wygrana z Malanowa to dokładnie 716 908,70 zł.

POLECANE NEWSY
9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jan
4 miesięcy temu

Mieszkam w Malanowie, jakoś nikt nic nie wie o tym szczęśliwcu..dziwne

Zebb
4 miesięcy temu

Trafiłem w kino i szybkie 600 ale okazało się że losowanie które było na monitorze to nie wszystko bo odbyło się drugie o tym samym numerze. Teraz składam już 2 reklamację zobaczymy jak nieuznają to znaczy że to oszustwo

M.
4 miesięcy temu

Sam wygrałem niedawno sporą sumke w euromillions 😀 polecam! W polskim lotto zdarzały mi się czwórki a za granicą taki fart 😀 pozdrowka 😀 już nie muszę robić życie jest piękne

Irena z Górzna
4 miesięcy temu

Nie jestem za PO , jeszcze bardziej nie jestem za złodziejami z PISu . Myślę jednak że jak trzeba to trzeba, wyjścia nie ma. Foliarzy pedał..w mam w du..e, na kwadratowy mózg nie poradzisz. Ale Elka pozdrawiam.

Pamelka
4 miesięcy temu

Kusicie ludzi ale czy to prawda?

Alibaba
5 miesięcy temu

Wygrał ok. Ale nierozumiem dlaczego taka informacja jest rozdmuchiwana przez media? Takie coś powinno zostać w sferze tajemnic.Chyba że wygrywający jest idiotą i rozpowiada na prawo i lewo to się kumple od razu znajdą.

Lottoman
5 miesięcy temu

Miło! Gratulacje dla szczęściarza!

rok
5 miesięcy temu

a juz mysłam ze za 22 miejsce wpływowych przyniesione

KażdySzczęściuDopomożeKażdyWygraćDzisiajMoże 🤪
5 miesięcy temu

Coś nie chce mi się wierzyć w te częste wygrane. Pewnie to jakaś ściema jest aby zachęcić ludzi do grania. W końcu na czymś kasę muszą robić , a najlepiej to na ludzkiej naiwności.

9
0
Napisz co o tym sądziszx