Prawie spłonął dom przez małą nierozwagę

Do Topoli-Osiedle na ulicę Krańcową wysłano kilka zastępów straży pożarnej. Pierwsza informacja mówiła o pożarze domu jednorodzinnego.

Na miejscu okazało się, że ogień trawił przydomową altanę z grillem. Płomienie zaczęły zajmować podbitkę i groziło rozprzestrzenieniem pożaru na dach domu.

Szybką akcja zapobiegła dużym stratom. Co było przyczyną? Z pewnością nie było to związane z sezonem grillowym, bo z oczywistych powodów takowego jeszcze nie ma. Strażacy ustalili, że jeden z mieszkańców wyrzucił popiół w pobliże drewnianej altany.

POLECANE NEWSY
9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Abc
4 miesięcy temu

Popiołu to teraz się nie sypie na ścieżki na podwórku ani przed posesją jak nie chcesz zarobić mandatu od straży miejskiej !!! Niestety wiele ludzi starej daty tego jeszcze nie wie a zwłaszcza na wioskach.

To Ja Sąsiad
4 miesięcy temu

Pogratulować pomysłu . U nas sąsiadka popiół za płot wyrzucała . A że z sąsiadem kiepsko żyła wiec ten nagrał i zgłosił na policję . Ha ha jaka była zdziwiona jak do drzwi zapukał dzielnicowy i przypisał jej 500 zł mandatu i w trybie natychmiastowym zebrać i wywieść na PSZOK z pokwitowaniem . Ha ha . Brawo sąsiad 😀a ten idiota powinien zostać bez dachu nad głową to może by przemyślał że popiół i szlaka od roku 2022 to odpady toksyczne 😂😂😂

Abc
4 miesięcy temu

Gorący popiół to ewentualnie można wysypać na ścieżki jak ślisko.

bc
4 miesięcy temu

A taka ładna altanka była.

Do Dyzio marzyciel.
4 miesięcy temu

Dokładnie tak się robi. Do metalowego naczynia i czekać aż ewentualny żar ostygnie. Co za bezmyślność.

gość p
5 miesięcy temu

następnym razem niech wysypie popiół na ten durny łeb,grzechy będzie miał odpuszczone

M43
5 miesięcy temu

Zbyt mądrze to jednak nie zrobił.

Max
5 miesięcy temu

Tam w tej Topoli,co chwilę pożar ! Wprowadzić im zakaż sprzedaży zapałek i zapalniczek !

Dyzio marzyciel
5 miesięcy temu

Co za dzban wyrzucił popiół do altanki?! Popiół się wyrzuca do metalowego wiadra i ewentualnie można wynieść na dwór na podwórze z dala od łatwopalnych rzeczy.

9
0
Napisz co o tym sądziszx