Co za… ukradł puszkę z pieniędzmi na leczenie chorej dziewczynki

W dniu 17 stycznia 2022 roku w Ostrzeszowie doszło do kradzieży puszki, zawierającej datki na leczenie chorej dziewczynki. Po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży funkcjonariusze ostrzeszowskiej komendy niezwłocznie podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy tego czynu.

Po kilku godzinach od ujawnienia kradzieży zatrzymano 19-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu ostrzeszowskiego. Jak ustalono, dokonał on zaboru wspomnianej puszki, którą otworzył pokonując jej zabezpieczenie, a następnie dokonał kradzieży znajdujących się we wnętrzu puszki pieniędzy. Ostrzeszowscy policjanci przedsatwili mężczyźnie zarzuty za popełnienie tego czynu.

POLECANE NEWSY
14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Przedstaw się
4 miesięcy temu

Ula ch.j ci do tego ile Tusk ma emerytury. Jakbyś nie była takim głąbem bez szkoły może też byś zarobiła na taką odprawkę. A tak możesz tylko toczyć pianę z buzi, że ktoś zdolniejszy i ma więcej i lepiej od ciebie.

Ula
4 miesięcy temu

Mógł iść do tuska ta ku *** ma 60 tys na miesiąc jest bardzo empatyczny na pewno coś by dorzuci . A może te ci** lewicowo tęczowe zamiast na paznokcie wydawać kasę pomogły by chorym dzieciom.

Mieszkaniec
4 miesięcy temu

Skończony kretyn ……śmieć

Pinduś
4 miesięcy temu

A myślałem że takie mendy tylko w Ostrowie na Raszkowskiej -Rynek

Osw
4 miesięcy temu

Typowy wyborca pisu nic nie robić isc ukraść bo my sie należy

Przedsiębiorca
4 miesięcy temu

Drodzy mieszkańcy Ostrowa .Apeluje aby każdy kto widzi że droga czy chodnik w mieście jest nie przystosowana do chodzenia czy droga do bezpiecznej jazdy aby dzwonić i składać skargi na Pana Marcina W. Dyrektora drog miejskich w Ostrowie. Naprawdę najwyższy czas aby spadl ze stołka.Mierny Bierny ale Wierny pupilek Pani Prezydent

babcia
4 miesięcy temu

jedyne co mogą mu zrobić to poznać się z nim i notować by miał bogatą kartotekę

Egzekutor
4 miesięcy temu

Tylko prace społeczne w kamizelce odblaskowej. Chodniki czyścić z lodu, piach zamiatać i tak do wiosny. Nie mam zamiaru utrzymywać śmierdziela.

Bolo
4 miesięcy temu

Co za śmieć!

Dolar
4 miesięcy temu

W sumie to mu się nie dziwię , szybki pieniądz kusi.

14
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x