Kurier spotkał się ze słupem. Dostał niski mandat

Kierowca znanej firmy kurierskiej może mówić o dużym szczęściu. Na ulicy Reymonta stracił panowanie nad fiatem Ducato i wjechał w przydrożny słup. Uniknął jednak wysokiego mandatu.

Samochód jechał w kierunku ulicy Limanowskiego. Kilkadziesiąt metrów przed skrzyżowaniem zjechał na pobocze i uderzył w betonowy słup od latarni i linii energetycznych. Nieznacznie uszkodzona została osłona od przewodu.

Normalnie za spowodowanie kolizji kierowca zapłaciłby 1000 zł plus ewentualny dodatek za popełnione wykroczenie. W takim przypadku policjanci wystawili mandat w wysokości 200 zł za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie 2 aut i autobusu (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gruby gargus
2 lat temu

Taka ich praca. Szerokosci.wam.. Bo dobra robotę robocie

Dyziu
2 lat temu

Karma wraca prędzej czy później 🙂 🙂

Adam
2 lat temu

A droga nie posypaną solą i nie odśnieżana mandat na zarządcę dróg
Dziś jechałem i bez znaku ani niczego zerwany asfalt z dziura

Ambroziak
2 lat temu

Powinni być rozliczani z czasu pracy jak kierowcy tirów, co drugi na wspomagaczach jeździ

Jolka
2 lat temu

Marian ty ale dowcipny jesteś

Czytelnik
2 lat temu

Przed świętami zabili rowerzystę w Czekanowie a teraz sami wjechali w słup muszą szybciej jeszcze jeździć i patrzeć w telefony podczas jazdy

Maria
2 lat temu

I dobrze, widzę że chłopy sami się eliminują na drodze 👏

Przedsiębiorca
2 lat temu

Ciekawe że jak ktoś się wywroci na chodniku bo jest slizgo .To co też nie dostosował predkosci do panujących warunków. WALIC SKARGI NA DYREKTOA DRÓG MIEJSKICH

Przedsiębiorca
2 lat temu

Drodzy mieszkańcy Ostrowa .Apeluje aby każdy kto widzi że droga czy chodnik w mieście jest nie przystosowana do chodzenia czy droga do bezpiecznej jazdy aby dzwonić i składać skargi na Pana Marcina W. Dyrektora drog miejskich w Ostrowie. Naprawdę najwyższy czas aby spadl ze stołka.Mierny Bierny ale Wierny pupilek Pani Prezydent.

Mix
2 lat temu

Akurat ta grupa kierowców nie powinna mieć taryfy ulgowej.Jeżdżą jak wariaci.Trasa z Kalisza rano należy do nich szczególnie jak jedzie ich kilka jeden za drugim.Tor wyscigowy.A ostatni wypadek z rowerzystą w Czekanowie mówi samo za siebie.

20
0
Napisz co o tym sądziszx