Kurier spotkał się ze słupem. Dostał niski mandat

Kierowca znanej firmy kurierskiej może mówić o dużym szczęściu. Na ulicy Reymonta stracił panowanie nad fiatem Ducato i wjechał w przydrożny słup. Uniknął jednak wysokiego mandatu.

Samochód jechał w kierunku ulicy Limanowskiego. Kilkadziesiąt metrów przed skrzyżowaniem zjechał na pobocze i uderzył w betonowy słup od latarni i linii energetycznych. Nieznacznie uszkodzona została osłona od przewodu.

Normalnie za spowodowanie kolizji kierowca zapłaciłby 1000 zł plus ewentualny dodatek za popełnione wykroczenie. W takim przypadku policjanci wystawili mandat w wysokości 200 zł za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

CZYTAJ  26-latek zginął na trasie Ostrów - Krotoszyn (zdjęcia)

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gruby gargus
1 rok temu

Taka ich praca. Szerokosci.wam.. Bo dobra robotę robocie

Dyziu
1 rok temu

Karma wraca prędzej czy później 🙂 🙂

Adam
1 rok temu

A droga nie posypaną solą i nie odśnieżana mandat na zarządcę dróg
Dziś jechałem i bez znaku ani niczego zerwany asfalt z dziura

Ambroziak
1 rok temu

Powinni być rozliczani z czasu pracy jak kierowcy tirów, co drugi na wspomagaczach jeździ

Jolka
1 rok temu

Marian ty ale dowcipny jesteś

Czytelnik
1 rok temu

Przed świętami zabili rowerzystę w Czekanowie a teraz sami wjechali w słup muszą szybciej jeszcze jeździć i patrzeć w telefony podczas jazdy

Maria
1 rok temu

I dobrze, widzę że chłopy sami się eliminują na drodze 👏

Przedsiębiorca
1 rok temu

Ciekawe że jak ktoś się wywroci na chodniku bo jest slizgo .To co też nie dostosował predkosci do panujących warunków. WALIC SKARGI NA DYREKTOA DRÓG MIEJSKICH

Przedsiębiorca
1 rok temu

Drodzy mieszkańcy Ostrowa .Apeluje aby każdy kto widzi że droga czy chodnik w mieście jest nie przystosowana do chodzenia czy droga do bezpiecznej jazdy aby dzwonić i składać skargi na Pana Marcina W. Dyrektora drog miejskich w Ostrowie. Naprawdę najwyższy czas aby spadl ze stołka.Mierny Bierny ale Wierny pupilek Pani Prezydent.

Mix
1 rok temu

Akurat ta grupa kierowców nie powinna mieć taryfy ulgowej.Jeżdżą jak wariaci.Trasa z Kalisza rano należy do nich szczególnie jak jedzie ich kilka jeden za drugim.Tor wyscigowy.A ostatni wypadek z rowerzystą w Czekanowie mówi samo za siebie.

20
0
Napisz co o tym sądziszx