Co za… ukradł puszkę z pieniędzmi na leczenie chorej dziewczynki

W dniu 17 stycznia 2022 roku w Ostrzeszowie doszło do kradzieży puszki, zawierającej datki na leczenie chorej dziewczynki. Po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży funkcjonariusze ostrzeszowskiej komendy niezwłocznie podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy tego czynu.

Po kilku godzinach od ujawnienia kradzieży zatrzymano 19-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu ostrzeszowskiego. Jak ustalono, dokonał on zaboru wspomnianej puszki, którą otworzył pokonując jej zabezpieczenie, a następnie dokonał kradzieży znajdujących się we wnętrzu puszki pieniędzy. Ostrzeszowscy policjanci przedsatwili mężczyźnie zarzuty za popełnienie tego czynu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Poważny wypadek z udziałem dostawcy jedzenia
Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Przedstaw się
2 lat temu

Ula ch.j ci do tego ile Tusk ma emerytury. Jakbyś nie była takim głąbem bez szkoły może też byś zarobiła na taką odprawkę. A tak możesz tylko toczyć pianę z buzi, że ktoś zdolniejszy i ma więcej i lepiej od ciebie.

Ula
2 lat temu

Mógł iść do tuska ta ku *** ma 60 tys na miesiąc jest bardzo empatyczny na pewno coś by dorzuci . A może te ci** lewicowo tęczowe zamiast na paznokcie wydawać kasę pomogły by chorym dzieciom.

Mieszkaniec
2 lat temu

Skończony kretyn ……śmieć

Pinduś
2 lat temu

A myślałem że takie mendy tylko w Ostrowie na Raszkowskiej -Rynek

14
0
Napisz co o tym sądziszx