Poważne potrącenie pomiędzy Ostrowem, a Kaliszem. Nie żyje

Do poważnego potrącenia doszło około godziny 20:30 na końcu powiatu ostrowskiego. W miejscowości Gostyczyna (niedaleko Kalisza) samochód osobowy ford focus potrącił pieszego.

Poszkodowany po zdarzeniu był nieprzytomny. W stanie ciężkim został przewieziony do kaliskiego szpitala.

50-letni obywatel Ukrainy będąc nieoświetlonym i nie wyposażonym w odblaski szedł jezdnią. Wjechała w niego 29-letnia kobieta. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

CZYTAJ  Mikołajkowy autobus

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kierowca
10 miesięcy temu

Gdzie Ostrów a gdzie Gostyczyna raczej bliżej Kalisza ale nie między Kaliszem i Ostrowem jak jest w tytule

Zbyszek
10 miesięcy temu

Ludzie ogarnijcie sie ws,yscy, widze ze ws,yscy jestescie fachowcami i wiecie najlepiej a w dupie byliscie.
Moze byscie uruchomili mózg jesli go macie i pomysleli wszyscy i nie wypisywali, kto pijan, kto sie zapatrzyl w telefon itd….
Bylem przy tym wypadku, i wasze komentarze sa durne, co z tego ze kobieta, rownomiernie gdyby ta pani nie jechala to duze prawdopodobieństwo jest ze ktos inny by trafil tego pana.

Forest
10 miesięcy temu

Pieszy szukał śmierci kilka godzin błąkał się po miejscowości wyglądał że był pod wpływem alko .ale też nikt się nim nie zainteresował nie pomógł .albo poprostu nie zgłosił na policję .taka znieczulica

do Monika
10 miesięcy temu

Cytuję artykuł: „będąc nieoświetlonym i nie wyposażonym w odblaski szedł jezdnią”.
Czyli szedł JEZDNIĄ, a nie poboczem drogi. Do tego nieoświetlony, bez odblasków – nie dając się zauważyć. 20:30 bez lamp przy drodze – czyli bardzo ciemno.
nie po tej stronie po której rzekomo poruszał się pieszy…” A skąd wiesz, po której stronie jezdni szedł pieszy?
Ale co do jednego masz rację: „trzeba mieć dużo wyobraźni i myśleć i bezpieczeństwie poruszając się po drodze.” Tylko dotyczy to również pieszych.

Jjj
10 miesięcy temu

Dla takich chwil warto mieć kamerkę na szybie.

*****
10 miesięcy temu

Do Monika a gdzie jest napisane że szedł poboczem?czytaj z zrozumieniem!!!Widocznie szedł środkiem więc uszkodzenia auta są z lewej strony!

Ruda
10 miesięcy temu

Do Zawodowy kierowca busa.Gdzie jest napisane że pieszy szedł poboczem?Bo skoro u ciebie pisze że szedł poboczem,to najwyraźniej czytamy dwa różne artykuły.Jesli umiesz jeździć tak samo jak czytasz,to będąc pieszym nie chciałabym znaleźć się z tobą na jednej drodze.

Last edited 10 miesięcy temu by Ruda
Pamelka
10 miesięcy temu

Zginąć na obczyźnie. Szkoda chlopa a kobjety niewinnej bardziej. Choc wiadomo jak kobiety jeżdżą nieodpowiedzialnie z komórką i gaz max

Do Kurier
10 miesięcy temu

Niestety, zonk. Ani 1,ani 2, ani 3 możliwość. Jest jeszcze 4 – to ty jesteś pijany.

Monika
10 miesięcy temu

Skoro szedł poboczem jezdni to w jaki sposób uszkodzony został bok od strony wewnętrznej jezdni, urwane lusterko, zbita lampa i szyba? Wszystkie ślady nie po tej stronie po której rzekomo poruszał się pieszy… może ktoś zapatrzył się w telefon… to tylko chwila nieuwagi. Tak kruche jest życie ludzkie… trzeba mieć dużo wyobraźni i myśleć i bezpieczeństwie poruszając się po drodze.

13
0
Napisz co o tym sądziszx