Nowe obostrzenia z powodu Omicrona

Udostępnij
Tweet

Dziś podano w raporcie Ministerstwa Zdrowia 30 tys. nowych zakażeń. Skutkiem tego jest wdrożenie nowych obostrzeń w związku koronawirusem SARS-CoV-2.

Minister Zdrowia powiedział, że administracja publiczna daje „dobry przykład” i przechodzi na pracę zdalną. Jednocześnie Niedzielski zaapelował do innych o wzięcie przykładu.

Obecnie nadal obowiązują limity w miejscach takich jak hotel 30%, a ponad ten stan mogą być osoby z paszportem covidowym.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Dostaniesz mieszkanie jeśli zrobisz tylko to
Subskrybuj
Powiadom o
78 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Osły z wiejskiej
2 lat temu

Super Panie ministrze! Zna pan jakąś aplikację, w której będę zdalnie sterował mieszadłem i kładł płytki?

Polka wzburzona
2 lat temu

W doope sobie wsadzcie takie obostrzenia bandyci… Maski na zewnątrz, dystans do 3 m. Zamknąć szkoły i przedszkola, galerie, knajpy i żadnych imprez
To nierząd nas zabija przez brak obostrzeń i organizowanie spędów np ten spęd w zakopanem itd. Godziny dla seniorów przywrócić bo staruszki z głodu umrą w domach, boją się wychodzić po chleb. Kaczyński czy ty Boga się nie boisz??. Minister od bezpieczeństwa??? Chyba od śmierci razem z niedzielle i morawcem a duduś się śmieje nam w twarz… Dość pisu już dość. Miarka się przebrała. My emeryci i renciści i wyborcy PiS, a mówię to w imieniu swoim i rodziny, a jest nas wielu, nigdy już nie zagłosujemy na PiS

dociekliwy
2 lat temu

Według aktualnych przepisów sanitarnych w obiektach handlowych obowiązuje limit 15 mtr. kw. powierzchni dla jednej osoby natomiast w w świątyniach 30% tzw. obłożenia (czy ktoś wie co to znaczy to określenie) np. w kościele MBF o powierzchni w przybliżeniu 500 mtr. kw. jest limit 210 osób czyli około 2,5 mtr. kw. na osobę .

Ostatnio edytowany 2 lat temu by dociekliwy
Nick
2 lat temu

Administracja publiczna i tak nic nie robi

***** ***
2 lat temu

Niedzielski i wszystkie pis-dzielce wypier%%%%%%

ola
2 lat temu

Jestem kierowcą zawodowym i też chcę pracować zdalnie panie ministrze.

Kris
2 lat temu

Wystarczy cały czas być w pozycji siedzącej panie Niedzielski. Jesteś pan idiotą skoro tego nie wiesz. Przecież sam pan wprowadziłeś zasadę, że jak wchodzisz do restauracji to w masce, ale jak już siedzisz to można zdjąć i jesteśmy bezpieczni. Panie Niedzielski, debilu nie rozumiesz tego???

Grochek65
2 lat temu

Czemu nie zamykają ???

Tobiaszek
2 lat temu

Wina PiS

Mieszkaniec
2 lat temu

Dziwne.. A po „Sylwestrze marzeń” nic..
Inteligentny wirusik, nie ma…

1 2 3 8
78
0
Napisz co o tym sądziszx