Renault wjechał w dwa citroeny

Brak uwagi przez kierowcę renault zakończyło się uszkodzeniem dwóch citroenów. Do kolizji doszło na ulicy Wrocławskiej we wtorek po godzinie 14.

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy to już druga kolizja w wykonaniu kierowcy renault. Do zdarzenia doszło w rejonie przejścia dla pieszych i skrętu do mieszkań socjalnych. Nikt nie został poszkodowany.

POLECANE NEWSY
6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bc
5 miesięcy temu

Z tymi skrzyniami to jest tak: kupują sobie SUV-a, duży samochód i dużo pali, ale jak przychodzi do pakowania się na narty, to się okazuje, że nigdzie nie wejdą, jakkolwiek by nie przymierzać.
No chyba że nie zabierze się innego bagażu lub kogoś się wyrzuci z samochodu 😉

łysol
5 miesięcy temu

z tymi skrzyniami na dachu to jest teraz nie wiem jakaś moda, trendy? Co drugi wozi takie coś na dachu i nie wiadomo o co chodzi i co to ma znaczyć? Snoby. Niejednokrotnie skrzynia jest więkasza od samochodu tak jak na tym Clio, haha. Jak widzę na mieście tych skrzyniowców to im współczuję, bo to obciach i wieśniactwo do potęgi entej….

maryś
5 miesięcy temu

mógł sobie założyc większa skrzynię na dach

mariano
5 miesięcy temu

Tam jest ograniczenie prędkości do 40 km na godzinę i wypadek ? Ludzie jednak za wcześnie przesiedli się z wozów z gnojem do samochodów …..

Last edited 5 miesięcy temu by mariano
miejscowy
5 miesięcy temu

Dobrze że nikomu nic ..a tytuł mógł być ,,zlot francuskich aut” 😉

Ala
5 miesięcy temu

I że też go nikt z wściekłości nie wyszarpal z samochodu? ? ? 😂😁🤣

6
0
Napisz co o tym sądziszx