Jarosław Urbaniak obraził rodziców posła PiS? Ten wyszedł ze studia (WIDEO)

Ostrowski poseł Jarosław Urbaniak słynie z tego, że potrafi wdawać się w pojedynki w programach publicystycznych. Wczoraj jednak spowodował, że jego adwersarz z Prawa i Sprawiedliwości opuścił studio TVP Info w poczuciu, że Urbaniak obraził mu rodziców.

W programie „Minęła dwudziesta” doszło do ostrej wymiany zdań. Urbaniakowi udało się spowodować wyjście posła PiS z programu TVP Info czego do tej pory jeszcze nie było.

Partię rządzącą reprezentował Daniel Milewski z PiS, a Koalicję Obywatelską Jarosław Urbaniak z Ostrowa Wielkopolskiego. Spór powstał wokół zarobków Polaków.

– O ile wzrosło średnie wynagrodzenie? Proszę schować ten paluszek i mieć odwagę powiedzieć, o ile wzrosło. Schowa pan paluszek i powie, o ile wzrosło – mówił Daniel Milewski odnosząc się do zarobków Polaków za rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Urbaniak odpowiadając nawiązał do kultury osobistej Milewskiego. Padły słowa o wychowaniu wyniesionym z domu. – Pan poseł Milewski: troszeczkę kulturalniej i bez zwrotów w stylu „pan schowa” – mówił polityk opozycji. .

– Zachowanie pana posła Milewskiego… niestety, tak mnie uczono, jak pan z domu wyszedł i pana kultury nie nauczono, to… – nie dokończył swojej myśli Urbaniak. W tym momencie Milewski nie wytrzymał i wstał.

– Przepraszam, rodziców to pan mi obrażać nie będzie! Dziękuję bardzo – usłyszeliśmy, po czym Milewski klepnął Urbaniaka w plecy i wyszedł ze studia.

– Ja nie do rodziców, tylko do pana. Pan jest niewychowany – mówił jeszcze Urbaniak.

Milewski jeszcze wrócił do studia i pouczał Urbaniaka. – Buta doprowadziła was do tego miejsca, w którym jesteście dzisiaj – kontynuował wyraźnie zdenerwowany poseł PiS stojąc nad politykiem KO.

Już po programie obaj parlamentarzyści pogodzili się.

POLECANE NEWSY
58 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec
11 dni temu

Średnia płaca wzrosła tylko kto ją winduje :te pieniądze im się należały:!!! ??????

Maniek
12 dni temu

Cóż, to jednak niecodzienna sytuacja. W opanowanej przez rząd telewizji, dla śmiechu chyba zwanej publiczną, znalazł się człowiek, który wytknął prawdę o zarobkach Polaków w czasie inflacji spowodowanej niefrasobliwą polityką pieniężną koalicji rządzącej. Łagodniej nie potrafię tego opisać, lecz inny post zapewne by nie przeszedł…

Pamela
13 dni temu

I ten pajac życzy na bilboardach „normalności” ha tfuuu na niego.

PiS to dobro
13 dni temu

Jak taki kmiot gbur cham prostak urzęduje w stolicy? Jaki Urbaniak tacy wyborcy…Do śmietnika z nimi.

Donald duck
14 dni temu

pis, po, jedno zło.

ma////
14 dni temu

oj urbaniak nie lubi cie ostrow i powiat ostrowski nie lubi. normalna jedno mandatowa ustawa wyborcza takim jak ty nie dała by nawet czerwonego światła ale kopa. W tej mafijnej ordynacji wyborczej tacy jak Pan wchodza w pakiecie do parlamentu . Oj//// biedna ta nasza RP i jej historia.

senior
14 dni temu

czego po Urbaniaku sie spodziewac to gbur ikmiot

chenio
14 dni temu

Urbaniak to b.ur.ak niech kostkę układa tylko to po nim zostało !!

Last edited 14 dni temu by chenio
Konfederata.
14 dni temu

Obaj są siebie warci, jedni i drudzy to tylko figuranci, kukiełki w rękach ich bossów mafii. Podnoszą paluszki na komendę jak im rozkażą. Jak widzę takich oslow to żal mi ich rodziców, że wychowali synów na bez myślnych pajacyków.

Fdt
14 dni temu

No panie Urbaniak tak dużo robisz dla Ostrowa to weź się z dupom rusz i rozwiąż te podwyżki dla mieszkańców co bendom za ciepło płacić co za dużo wysiłku dla szanownego obiboka czy zegnasz na one partie bo to dla ciebie zatrudnia sprawa???

58
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x