Jarosław Urbaniak obraził rodziców posła PiS? Ten wyszedł ze studia (WIDEO)

Ostrowski poseł Jarosław Urbaniak słynie z tego, że potrafi wdawać się w pojedynki w programach publicystycznych. Wczoraj jednak spowodował, że jego adwersarz z Prawa i Sprawiedliwości opuścił studio TVP Info w poczuciu, że Urbaniak obraził mu rodziców.

W programie „Minęła dwudziesta” doszło do ostrej wymiany zdań. Urbaniakowi udało się spowodować wyjście posła PiS z programu TVP Info czego do tej pory jeszcze nie było.

Partię rządzącą reprezentował Daniel Milewski z PiS, a Koalicję Obywatelską Jarosław Urbaniak z Ostrowa Wielkopolskiego. Spór powstał wokół zarobków Polaków.

– O ile wzrosło średnie wynagrodzenie? Proszę schować ten paluszek i mieć odwagę powiedzieć, o ile wzrosło. Schowa pan paluszek i powie, o ile wzrosło – mówił Daniel Milewski odnosząc się do zarobków Polaków za rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Urbaniak odpowiadając nawiązał do kultury osobistej Milewskiego. Padły słowa o wychowaniu wyniesionym z domu. – Pan poseł Milewski: troszeczkę kulturalniej i bez zwrotów w stylu „pan schowa” – mówił polityk opozycji. .

– Zachowanie pana posła Milewskiego… niestety, tak mnie uczono, jak pan z domu wyszedł i pana kultury nie nauczono, to… – nie dokończył swojej myśli Urbaniak. W tym momencie Milewski nie wytrzymał i wstał.

– Przepraszam, rodziców to pan mi obrażać nie będzie! Dziękuję bardzo – usłyszeliśmy, po czym Milewski klepnął Urbaniaka w plecy i wyszedł ze studia.

– Ja nie do rodziców, tylko do pana. Pan jest niewychowany – mówił jeszcze Urbaniak.

Milewski jeszcze wrócił do studia i pouczał Urbaniaka. – Buta doprowadziła was do tego miejsca, w którym jesteście dzisiaj – kontynuował wyraźnie zdenerwowany poseł PiS stojąc nad politykiem KO.

Już po programie obaj parlamentarzyści pogodzili się.

POLECANE NEWSY

58 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec
8 miesięcy temu

Średnia płaca wzrosła tylko kto ją winduje :te pieniądze im się należały:!!! ??????

Maniek
8 miesięcy temu

Cóż, to jednak niecodzienna sytuacja. W opanowanej przez rząd telewizji, dla śmiechu chyba zwanej publiczną, znalazł się człowiek, który wytknął prawdę o zarobkach Polaków w czasie inflacji spowodowanej niefrasobliwą polityką pieniężną koalicji rządzącej. Łagodniej nie potrafię tego opisać, lecz inny post zapewne by nie przeszedł…

Pamela
8 miesięcy temu

I ten pajac życzy na bilboardach „normalności” ha tfuuu na niego.

PiS to dobro
8 miesięcy temu

Jak taki kmiot gbur cham prostak urzęduje w stolicy? Jaki Urbaniak tacy wyborcy…Do śmietnika z nimi.

Donald duck
8 miesięcy temu

pis, po, jedno zło.

ma////
8 miesięcy temu

oj urbaniak nie lubi cie ostrow i powiat ostrowski nie lubi. normalna jedno mandatowa ustawa wyborcza takim jak ty nie dała by nawet czerwonego światła ale kopa. W tej mafijnej ordynacji wyborczej tacy jak Pan wchodza w pakiecie do parlamentu . Oj//// biedna ta nasza RP i jej historia.

senior
8 miesięcy temu

czego po Urbaniaku sie spodziewac to gbur ikmiot

chenio
8 miesięcy temu

Urbaniak to b.ur.ak niech kostkę układa tylko to po nim zostało !!

Last edited 8 miesięcy temu by chenio
Konfederata.
8 miesięcy temu

Obaj są siebie warci, jedni i drudzy to tylko figuranci, kukiełki w rękach ich bossów mafii. Podnoszą paluszki na komendę jak im rozkażą. Jak widzę takich oslow to żal mi ich rodziców, że wychowali synów na bez myślnych pajacyków.

Fdt
8 miesięcy temu

No panie Urbaniak tak dużo robisz dla Ostrowa to weź się z dupom rusz i rozwiąż te podwyżki dla mieszkańców co bendom za ciepło płacić co za dużo wysiłku dla szanownego obiboka czy zegnasz na one partie bo to dla ciebie zatrudnia sprawa???

58
0
Napisz co o tym sądziszx