2 busy zakleszczone. Oberwała też osobówka

Na trasie Ostrów Wielkopolski – Kalisz doszło do dwóch kolizji z udziałem dwóch busów oraz osobówki. Nikt nie został ranny.

Około godziny 10 na odcinku pomiędzy skrętem do Biskupic Ołobocznych, a wiaduktem w Skalmierzycach samochód marki peugeot należący do firmy pocztowej wjechał w tył hyundaia. Po chwili w tył busa wjechał drugi bus marki Volkswagen, którym podróżowali pracownicy jednej z ostrowskich firm. Oba busy na tyle mocno się sczepiły, że do ich rozłączenia potrzebne było użycie pomocy kolejnego pojazdu.

Ruch odbywał się wahadłowo.

POLECANE NEWSY

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mariano
8 miesięcy temu

DO 23za DZIECIAKU CZYTAĆ NIE UMIESZ ZE ZROZUMIENIEM ???

23za
8 miesięcy temu

Czytając komentarze to niektórym zabrał bym prawo jazdy bo na przepisach to się nie znają. Pobocze jak tam nie ma pobocza !!! Dla mariano to tys jest winny bo wjechał w tył osobówki a nie na odwrót .

daisy
8 miesięcy temu

lekka stłuczka i ruch zablokowany na godziny, czy nie można w takiej sytuacji zjechać na pobocze !!!

mariano
8 miesięcy temu

Za spowodowanie tak groźnego wypadku kara powinna być bardziej surowa mandat 1500 zł i przepraszam dla kierowcy osobówki to stanowczo za mało ! Takich mistrzów kierownicy … jazdy na zderzaku , braku panowania nad pojazdem a co najważniejsze nie stosowania się do prawa o ruchu drogowym , to mamy tysiące na naszych drogach a wystarczy tylko stosować się do przepisów …

Pasazer
8 miesięcy temu

Policjanci którzy byli na miejscu pytali się 6 razy czy ktoś potrzebuje pomocy wszyscy powiedzieli kilka razy że nie. Kazali usunąć auta ale busy się zlaczyly i zawołali straż i sprawcy mieli dostać po 1050zl mandatu ale za to że strażacy zamówili karetkę mimo że pani nie chciała to musieli wypisać po 1500zl za kolizje i po prostu zafundował koledze 450zlza przyjazd karetki mimo że pani została na miejscu🙉takie teraz są nowe przepisy masakra

Janek
8 miesięcy temu

Jaki pojazd był potrzebny do ich rozłączenia? Chyba żuraw:D

Ewa
8 miesięcy temu

No wiecie co, żeby chłop chłopu w tyłek wjeżdżał ? 😳

ZK
8 miesięcy temu

Jazda na zderzaku.

lekarz
8 miesięcy temu

Busy się szczepią? to coś nowego.

9
0
Napisz co o tym sądziszx