Tak się dba o seniorów. A co dla młodych?

Nowe, kolejne miejsce dla ostrowskich seniorów jest już gotowe. Dzienny Dom Senior+ na parterze Domu Katechetycznego przy ulicy Raszkowskiej 39 zdobył dziś serca wielu, a zwłaszcza podopiecznych tego miejsca. Największą chorobą XXI wieku seniorów jest niestety samotność, a to miejsce stworzono właśnie po to, by temu przeciwdziałać.

Modernizacja obiektu wraz z wyposażeniem kosztowała ponad półtora miliona złotych. Teraz to miejsce, w którym seniorzy mają możliwość spotkań, ale i specjalistycznej i fachowej opieki.

– Za nami pierwszy dzień funkcjonowania Domu. To był piękny dzień i pełne radości otwarcie – życzę seniorom, dla których stworzyliśmy to miejsce, by ta radość i uśmiech ich nie opuszczały. – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego. Pojawia się jednak pytanie co z atrakcjami dla młodzieży?

POLECANE NEWSY
12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewel
5 miesięcy temu

Mlodzi wyjada.

zyg zag
5 miesięcy temu

Młodzi maja narkotyki, dopalacze i alkohol wiec sie jakoś zabawia.

mieszkaniec
5 miesięcy temu

Dyrektorem domu została dyrektorka jednego z wydziałów urzędu, a na jej miejsce żona jednego z radnych PiS. Czyli kolejny głos do koalicji rządzącej. Pani Klimek wie jak sobie uzupełnić braki w większości po odejściu radnego Nycka. A to jeden pan z PiS dostał pracę w Rąbczynie w oczyszczalni i pewna radna zaczęła głosować jak należy, teraz to. Czy istnieje jeszcze klub radnych PiS? A na marginesie pytanie, kto może jeździć codziennie oficjalnie własnym autkiem do pracy, jeśli niedawno stracił prawko za jazdę pod wpływem?

AndrzejMazuur
5 miesięcy temu

Z lekka tam trochę ciasno… to jest źle wykonane, nie ta technologia, ja bym to lepi zrobil

wojtek
5 miesięcy temu

Kiedyś byłem młodym niemiałem smartfona niemiałem czasu na prace CAŁY CZAS ZABAWA zbudujmy im centrum UPOŚLEDZENIA INTERNETOWEGO

Iwa
5 miesięcy temu

Młodzież w obecnych czasach ma aż nadmiar atrakcji i ciągle mało i jeszcze niezadowoleni.
Kiedyś to było… człowiek kupił sobie w drodze powrotnej ze szkoły drożdżówkę lub wafelka i delektował się przez pół godz na Beverly Hills 🙂 i koniec tv bo inni domownicy czekali

Mój najlepszy przyjaciel
5 miesięcy temu

Mnie tam samotność nie rusza. Gdziekolwiek pójdę , cokolwiek robię , złapie się za „Wacka” i zawsze jest nas dwóch. Niczego się nie boję , bo wiem , że ” Wacek ” jest zawsze ze mną.

Mama....
5 miesięcy temu

Panie Redaktorze, młodzież jak chce to sobie atrakcje znajdzie, a o seniorach niestety wszyscy zapominają na starość, czasami nawet rodzina .

xxxxx
5 miesięcy temu

Atrakcje dla młodzieży pojawią się po zmianie PESEL Prezydenta Ostrowa WLKP.

Rico
5 miesięcy temu

Dla młodzieży: narkotyki, alkohol, ewentualnie drobne rozboje.

12
0
Napisz co o tym sądziszx