Zginął tuż przed Świętami pod kołami kuriera

Udostępnij
Tweet

Tuż po godzinie 6 rano na drodze krajowej nr 25 odcinek Ostrów Wielkopolski – Kalisz doszło do poważnego wypadku. Na miejscu zginął rowerzysta na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia.

Kierowca jednej z firm kurierskich wyjeżdżał z Czekanowa w kierunku Kalisza. Na wysokości skrętu w ulicę Kasztanową doszło do potrącenia rowerzysty znajdującego się po tej samej stronie drogi.

Rowerzysta zginął na miejscu. Kierowca busa był trzeźwy. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Poparzone niemowlę trafiło do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
52 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ambroziak
2 lat temu

W porządku facet kondolencje dla rodziny

Bartos
2 lat temu

Trochę nie na temat, ale też śmierć przed świętami. Oczywiście nagle. Oczywiście pewnie musiał się szczepić. Niedługo nie będzie miał kto nas reprezentować na igrzyskach.
https://sport.interia.pl/plywanie/news-nie-zyje-olimpijczyk-michal-rokicki,nId,5721349

nooo
2 lat temu

kurierów przepisy ruchu drogowego nie interesują……..tak im się wydaje…..skurczybyki !….mnie ostatnio uszkodził płot i do dziś cisza, zero odpowiedzialności………ale sprawa zakończy się na policji i ewentualnie w sądzie !

Bolo
2 lat temu

Do Halina. Jak przywiezie dzień później też by się nic nie stało. Nie zesrajmy się że musi być jak najszybciej! Już i tak wygoda zakupów w dzisiejszych czasach jest ogromna! Tylko ludzie powariowali z tym pędem…To jest twoim zdaniem usprawiedliwienie do szybkiej jazdy!? Rozumiem służby, pogotowie, straż, policja…Ale paczka! Słyszysz się!?

Ewa
2 lat temu

Za każdym razem drżę jak moja córka wsiada na rower i zastanawiam się dlaczego nie wprowadzono obowiązku jeżdżenia w kasku oraz odblaskach i ich brak nie jest karany mandatem. Chętnie zapłacę jeśli poskutkuje to zmianą nawyków, a potem potrącę z kieszonkowego. Żadne oglądanie testu melona i tym podobne nie pomaga w przypadku zbuntowanych nastolatków. Nas kierowców aut obowiązuje wiele przepisów do których musimy się stosować. A droga Kalisz – Ostrów tam aż się prosi o ścieżkę rowerową

Janek
2 lat temu

Każdy wie jak jeżdżą kurierzy jaką mają nagonkę .Wyrazy współczucia dla rodziny oraz kierowcy

Kodżak
2 lat temu

Badania toksykologiczne w trybie natychmiastowym ! 80% kurierów jeździ naćpanych

Do Slawo
2 lat temu

Bardzo często wyprzedzasz. Gratulacje. I wydaje ci się, że jesteś dobrym kierowcą dzięki temu, ośle?

Jan
2 lat temu

Chłop jechał do pracy i nie dojechał, tragedia

Do Marek M
2 lat temu

Czasami ludzie nie maja wyjścia i muszą taką droga dojechać do pracy,sama mieszkam przy tej drodze, dzieci do szkoły doworze,ale przyjdzie czas że będą same musiały chodzić a do przystanku daleko,tam potrzebny jest chodnik albo więcej przystanków autobusów.

52
0
Napisz co o tym sądziszx