Zginął tuż przed Świętami pod kołami kuriera

Udostępnij
Tweet

Tuż po godzinie 6 rano na drodze krajowej nr 25 odcinek Ostrów Wielkopolski – Kalisz doszło do poważnego wypadku. Na miejscu zginął rowerzysta na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia.

Kierowca jednej z firm kurierskich wyjeżdżał z Czekanowa w kierunku Kalisza. Na wysokości skrętu w ulicę Kasztanową doszło do potrącenia rowerzysty znajdującego się po tej samej stronie drogi.

Rowerzysta zginął na miejscu. Kierowca busa był trzeźwy. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Policja nie odpuszcza. Hałasujący motocykliści i kierowcy quadów wkrótce wpadną
Subskrybuj
Powiadom o

52 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
sssssss
2 lat temu

Tragedia dla wszystkich, i dla kuriera i dla rodziny rowerzysty. Prawda jest taka, że ruch na 25 jest tak duży, zarówno TIRy jak i osobówki, że to kwestia czasu, jak splot wydarzeń doprowadzi do ofiar. Ta droga już od dawna powinna być zmodernizowana do klasy drogi ekspresowej przy takim obciążeniu ruchem.

Pytek
2 lat temu

Pytanie kogo była wina?

Bartos
2 lat temu

ja się dziwię ludziom jadącym tą drogą rowerem jak jest ciemno. Tam jedzie tyle samochodów że szok. To j est proszenie się o śmierć. Na drogach krajowych zakaz rowerów.

Mimi
2 lat temu

Skończcie ze swoimi głupimi komentarzami,zginął człowiek, jest ślisko rano była gołoledz, busami też zapieprzaja na tej drodze,ten Pan codziennie jeździł do pracy na rowerze,a droga jest naprawde niebezpieczna, potrzebny tu jest chodnik!!!! Spoczywaj w pokoju wiecznym.

Bolo
2 lat temu

Zapi***alał pewno jak to kurierzy. Z przeciwka też ruch duży, myślał że się zmieści bo co tam rowerzysta…Kto by hamował! I na święta tragedi narobił w czyjejś rodzinie. Z resztą po uszkodzeniach busa i roweru widać że prędkość i siła uderzenia była nie mała!

Slawo
2 lat temu

Szkoda człowieka. Nie wiadomo czy był oświetlony odpowiednio sam dużo jeżdże i bardzo ale to bardzo często wyprzedzam,omijam osoby piesze i jeżdżące rowerami i rzadko te osoby są odpowiednio widoczne (kosz kamizelki to 10zł), a potem jest problem bo kierowca jak mógł nie zauważyć, ano mógł. Czy tak ciężko do cholery wprowadzić przepis o obowiązku posiadania kamizelki,odblasków. Aby osoby bez masek karać to z dnia na dzień wprowadzili ,tak samo można wprowadzić zakładanie odblasków.

Marko
2 lat temu

Czy rowerzysta miał kamizelkę odblaskową?

Kierowca
2 lat temu

Wracałem wczoraj z Kalisza i jechałem za tym busem(najprawdopodobniej) Inpostu.. jechał nadmiernie szybko łamiąc przepisy drogowe, wyprzedzając na trzeciego.. Rozumiem nadchodzą święta ale prędkość i szybkość przesyłki „na czas” są jednak mniej znaczące w obliczu życia ludzkiego…
Wyrazy współczucia

Gaśnica Twojego Starego
2 lat temu

Zginął ten gościu co rowerem jeździł do comy?

Lp
2 lat temu

Czy kierowca zachował szczególną ostrożność? Czy rowerzysta był oświetlony?

1 2 3 6
52
0
Napisz co o tym sądziszx