Mocny wyrok dla instruktora jazdy

Sąd uznał mężczyznę winnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Orzekł karę 10 lat i 8 miesięcy więzienia. Dodatkowo dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. – informuje portal faktykaliskie.pl

Skazanego nie było na sali rozpraw w sądzie w Kaliszu. Wyrok usłyszał za pośrednictwem internetu, siedząc w areszcie w Sieradzu.

Do tragicznego wydarzenia doszło w Nowy Rok, 1 stycznia 2021 r. na ul. Piłsudskiego w Kaliszu. Wówczas pijany i będący pod wpływem środków odurzających kierowca BMW Mateusz J. spowodował wypadek, w którym 4 osoby zostały ranne. To rodzina podróżująca volkswagenem Golfem. Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że oskarżony jest współzałożycielem szkoły nauki jazdy.

Zginął 14-letni chłopiec z powiatu ostrowskiego

Wszyscy poszkodowani to rodzina podróżująca volkswagenem Golfem, z którym zderzyło się bmw. Po przewiezieniu do szpitala zmarł 14-letni chłopiec.

CZYTAJ  Najmłodsza morsująca ma 6 lat

28 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pamela
11 miesięcy temu

14latek biedny całe życie przed soba najlepsze lata ehh 😞😞😞

marian
11 miesięcy temu

5 lat i będzie jeździł po Kaliszu jako Siergiej na ukraińskim prawku

Gmina Raszków
11 miesięcy temu

jakieś jaja a stary temat tez z wypadek śmiertelny od tragedii minęło kila lat i nadal sprawca wypadku z pod Raszkowa jest na wolności .Ma prawo jazdy kto to może wyjaśnić ?????

pisrio
11 miesięcy temu

za umyslne przestepstwo w tym śmierc pokrzywdzonego powinna byc czapa a nie sanatorium na koszt podatnika. Instruktor Nauki Jazdy, nawalony zabija narzedziem groznym na drodze jaki jest auto -umyslnie . wiec mala kara.

PL
11 miesięcy temu

HAŃBA ! ! !

Czyytelnik
11 miesięcy temu

To jest mocny wyrok???

Hans Kloss
11 miesięcy temu

Jaki mocny wyrok? Zabił dziecko. Instruktor nauki jazdy pod wpływem…. O czym to swiadczy? 20 lat pozbawienia wolności.

Józef
11 miesięcy temu

Moim zdaniem 10 lat wyjęte z życia to nie jest niska kara.

Borys
11 miesięcy temu

Do Żureka a w TVP gwałciciel i handlarz ludzi.

Franek frankenstein
11 miesięcy temu

Stanowcze Nie i Kurła Nie. Co jest do cholery w tym kraju. Jedzie pijany instruktor, morderca jazdy po wóde bo brakło na imprezie i sąd „najniższy” bo chyba bardzo przychylny mordercy daje gnojowi 10Lat. Przecie to śmiech na sali. Przecież ten śmieć może się po po 5latach ubiegać o warunek. Ja rozumiem, że fziecku nikt zycia nie wróci ale w tym przypadku byłbym za podwójnym dozywociem aby ta menda nigdy zycia publicznego nie ujrzała….

28
0
Napisz co o tym sądziszx