W dwóch mieszkaniach odkryli zwłoki (aktualizacja)

Dzisiaj służby były dwukrotnie wzywane do otwarcia mieszkań przy ulicy Żwirki oraz Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim. W obu przypadkach znaleziono ciała osób.

Około godziny 10 pracownica Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej próbowała dostać się do jednego z mieszkań przy ulicy Żwirki. Nikt jednak nie otwierał drzwi, a okoliczności wskazywały, że w środku powinni być lokatorzy.

Policjanci w takich sytuacjach wzywają do pomocy straż pożarną, która umożliwia wejście do mieszkania.

Wewnątrz odkryto ciało kobiety z plamami opadowymi. W tym samym mieszkaniu przebywał mężczyzna, którego odwieziono do szpitala.

Kilka godzin później pracownica MOPS-u sprawdzała sygnał od zaniepokojonych sąsiadów, którzy nie widzieli mężczyzny. Podobnie wezwano policję oraz straż pożarną. Wewnątrz mieszkania natrafiono na ciało mężczyzny.

Aktualizacja:
Kobieta z ulicy Żwirki miała 82 lata, a mężczyzna z ulicy Paderewskiego 69.

POLECANE NEWSY

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zmarł nagle
9 miesięcy temu

Szczepan naglica… Nowa jednostka chorobowa

Dalej nie chcecie uwierzyć?
9 miesięcy temu

Szczepionka działa. Takich przypadków jest duuuużo więcej. Jest filmik nawet z wejścia pogotowia do mieszkania.

Anonim
9 miesięcy temu

niech wyłączą te telewizory i wyjdą z domu bo mózgi się lasują od tego co wygadują w tv! Jest wirus jak co roku się mutuję ,ale bez przesady hiszpanka zabijala ludzi ale to w porownaniu z tamtym to pikus i nie trzeba byc nie wiadomo jak wyuczonym

AdamTKMK
9 miesięcy temu

Ludzie umierają ze starości.Nie doszukujmy tu się covida itd. Wieczny odpoczynek daj Boże zmarłym,niech spoczywają w spokoju.

Yol yol Bez ograniczen
9 miesięcy temu

Selekcja naturalna co by tu mowić tylko ze na covid dobil i tak pewnie bedzie w papierach

Polak
9 miesięcy temu

Ludzie umierają bo nie ma leczenia. Tekeporada nie jest leczeniem.!

marekM
9 miesięcy temu

do Halina . A Ty skąd wiesz że nie efekt szczepień, słuchasz pewnie tvp lub polsatu i mądrej inaczej narracji pana ministra od niezdrowia. Wielu sportowców umiera nagle na boiskach, na treningach, można sobie przeczytać na radio zet. Ale ty Halina związku nie widzisz!!! Skąd wiesz jak było, może im się stan po szczepieniu właśnie pogorszył, Teraz każdego szczepią , nieważne czy ma choroby współistniejące czy nie

Halina
9 miesięcy temu

Do Zosia….
Ty bez szczepień p….sz jak namarznięta. Więc dla naszego dobra nie rób tego, bo może niedługo o tobie będą pisać….ale już o tym nie będziesz wiedziała!!!

Halina
9 miesięcy temu

Mądrale zza srajfonów, totatalna znieczulica bo nie dotyczy to Was!!!To „kochani” sąsiedzi. Trochę szacunku do ludzi. Zmarli na śmierć ot tak. A pierdusy nic nie widzą nic nie słyszą. Janusze i Grażyny. Wstydu nie macie pisząc to wszystko.
Współczucie dla rodzin.

Last edited 9 miesięcy temu by Halina
Do tych co głupio komentują.
9 miesięcy temu

Przestańcie pisać głupoty. Ludzie zmarli a niektórzy idiotycznie komentują. Nie ważne na co zmarli, po prostu przyszła śmierć i tyle i należy to uszanować.

16
0
Napisz co o tym sądziszx