Ostrowianin przekombinował z kradzieżą auta

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna najpierw sprzedał auto swojej konkubiny, a potem ukradł je nowemu właścicielowi. Policjanci szybko ustalili co tak naprawdę się stało i odzyskali skradziony samochód. Pojazd wrócił do właścicielki, a podejrzany usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży pojazdu marki Audi z jednego z parkingów niestrzeżonych na terenie powiatu kłodzkiego. Właściciel auta wycenił pojazd na kwotę 18 tysięcy złotych. Sprawą zajęli się kryminalni z Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju i szybko ustalili, co tak naprawdę się wydarzyło.

32-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego sprzedał samochód osobowy marki Audi, przy czym podrobił podpis właścicielki pojazdu na umowie, ponieważ auto należało do jego partnerki.

Po jakimś czasie nowy właściciel Audi doszedł do wniosku, że chce jednak sprzedać ten samochód, ponieważ nie spełniał jego oczekiwań. 32-latek zauważył na portalu ogłoszeniowym, że Audi zostało wystawione do sprzedaży. Dysponując oryginalnym kluczykiem do samochodu – gdyż podczas sprzedaży nie przekazał go nowemu właścicielowi – przyjechał na teren powiatu kłodzkiego i ukradł samochód, który wcześniej sprzedał.

Policjanci w wyniku pracy operacyjnej i dobrej współpracy z policjantami z Ostrowa Wielkopolskiego ustalili i zatrzymali podejrzanego o tyn czyn 32-latka. Mężczyzna został zatrzymany na terenie swojego miejsca zamieszkania i przyznał się do sfałszowania podpisu na umowie oraz kradzieży samochodu. Funkcjonariusze zabezpieczyli samochód i przekazali właścicielce, która dowiedziała się od policjantów co naprawdę się stało z jej autem.

32-latek ze swojego zachowania będzie się teraz tłumaczył przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
MechanikZKościuszki
6 miesięcy temu

Nie możliwe, że chciał sprzedac samochód zaraz po zakupie, ponieważ musiałby zapłacic podatek od sprzedaży. Chyba, że jeszcze nie przerejestrował auta – takich kombinatorów coraz więcej…

Labambnik
6 miesięcy temu

Tyn czyn 🤣

Chrobry
6 miesięcy temu

Marek – pomyliles sie. Nalezy zapisac sie do PO. Oni maja wprawe. Donek kradl z Jozefem Bakiem w Polsce, a doksztalcil sie w totalnie skorumpowanej Brukselce

Igor znany
6 miesięcy temu

A Ci co robią napady na Policjanta dalej na wolności.No ale jest z tego hajs nie

Abc
6 miesięcy temu

Kobieto zmień kretyna na lepszy model.

kolo
6 miesięcy temu

Niestety kraść też trzeba umieć. Zapisz się do PIS-u to się naumiesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Darek
6 miesięcy temu

Debil. Inaczej się nie da określić

7
0
Napisz co o tym sądziszx