Dachowanie przed Chynową

Na drodze w kierunku Chynowy doszło do dachowania osobówki marki opel. Do zdarzenia wysłano straż pożarną oraz policję. Szczęśliwie konstrukcja samochodu nie zetknęła się z drzewem i nikomu nic poważnego się nie stało.

CZYTAJ  Pacjent podpalił łóżko. Powód szokuje

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pisd
11 miesięcy temu

do kom mmmm – pewnie młotku jestes z Urzedu Gminy. ta droga nie jest droga gminną . ps. podatki kazdy płaci w tym drogowe . to co do Chynowy drogą pow. czy woj. nikt nie jedzie? to w Chynowie mają siedziec w domu ? demagogia motku

Do mmam
11 miesięcy temu

To byś ciołku musiał za litr paliwa płacić 25 zł. Jak można wymagać natychmiastowego stanu „autostradowego” na drodze gminnej? To zamknijmy szkoły i szpitale? Żeby sieroty bez wyobraźni na letnich oponach miały super drogi na wioskach. Bedziesz płacił 25 zł za litr paliwa? Żeby utrzymywać zimą w idealnym stanie drogę którą nigdy nie jeździsz? I którą kilka aut na godzinę jedzie?

mmam
11 miesięcy temu

do Robert – masz w 200% racje Zakłady Ubezpieczen powinny sciagac koszty ubezpieczen od włascciela drogi który był odpowiedzalny za jakośc walki z oblodzeniem . I z polisy OC Urzedu gminy powinno byc placone odszkodowanie za niedopełnienie obowiazku wójta czy innego uprawnionego

Robert
11 miesięcy temu

Nie wiem co się wszyscy czepiają tych kierowców. Dzisiaj to na drogach szklanka była ze masakra. Ja jadąc koło godziny 8 rano z dzieckiem do przedszkola to 30 km/h jechałem i jak gdzieś w jąkać dziurę wpadłem to prowadzalo samochodem a jak hamowałem autem to nich nie dawały te hamulce bo auto szło jak na łyżwach. Wiadomo myśleć trzeba jak się jedzie ale przy takich warunkach jakie były na drogach to najlepszemu kierowcy mogł stać się wypadek czy stłuczka.

zima 21
11 miesięcy temu

do Rafik – masz racje na drodze od 4.00 powinna być sypana sól . Podobnie było w wysocku i smardowie .
Radni i sołtys zapomnieli interweniowac, czy zaspali ? Sołtys karmił świnie a radni sadzili kwiatki pod remizą OSP . Zapomnieli ? jakoś po diety co miesiąc nie zapominają.

Stary kierowca
11 miesięcy temu

Znowu nie dostosowanie szybkości do zimy kierowca to chyba prawko miał ale pozatym to pustą głowę dla tych co świeżo moją prawko polecam turlać się 40stkom zimą a problemów nie będzie,

Mieszkaniec
11 miesięcy temu

Jak to ta co dzisiaj rano wyprzedzała wszystkie auta to się nie dziwię że tak skończył!!! Następnym razem jeszcze szybciej !!!

Janusz
11 miesięcy temu

Na latosiach jechoł i się wykiprowoł.

Rafik
11 miesięcy temu

Drogi powinny być posypane solą! Wstyd żeby w 2021 roku był taki lód na drogach. Tu nawet nie ma mowy o dostosowywaniu prędkości do jazdy, bo mały spadek drogi, dziura, cokolwiek i lecisz. Ale nasi włodarze mają nas najzwyczajniej gdzieś. Dziś najpierw mało we nie nie przywaliło inne auto, które jechało wolno ale zarzuciło go na krzywej nawierzchni, a potem mało nie połamałem nóg na oblodzonych chodnikach. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!

9
0
Napisz co o tym sądziszx