Wypadek w Mącznikach. Kolejne dwa w rowie

Udostępnij
Tweet

Kolejny wypadek na drogach powiatu ostrowskiego miał miejsce na wylocie z miejscowości Mączniki w stronę Chotowa. Co najmniej jedną osoba odniosła obrażenia wymagające przewiezienia do szpitala.

Od strony Skalmierzyc jechał volkswagen. Z przeciwka kierująca renault straciła panowanie nad autem i zaczęła sunąć w kierunku volkswagena. Pojazdy zderzyły się czołowo i częściowo wpadły na pobocze.

Po krótkiej chwili kolejne auta wypadły na pobocze, ponieważ ich kierowcy chcieli uniknąć wjechania w auta biorące udział w pierwszym wypadku. Pobliski rolnik pomógł im wydostać się na drogę.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Pijany rolnik narozrabiał
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
anonim
2 lat temu

w golfie aż oczy na wierzch wyszły

Do Niestetypolak
2 lat temu

POT to pewnie ten kmiot z wiochy z pod Łostrzeszowa Dakovski Sekol ten blady brzydal piegus fałszywy samolub…

Stary kierowca
2 lat temu

CO to znaczy straciła panowanie nad pojazdem Czyli nie dostosowała prędkości do warunków panujących no drodze kompletny brak wyobraźni. pierwsze 100 tys km polecam przejechać latem a później problemów nie będzie.

Edek
2 lat temu

Rolnik lepiej niech sie szykuje na pismo od ARIMR

miejscowy
2 lat temu

no dziś był czarny lód ,czyli szklaneczka a inni sypali jak latem,ja i żona stwierdziliśmy to tylko po wyjechaniu z posesji na asfalt..

Super Marian
2 lat temu

Brawo brak odstepu i predkosc troche lodu i wyszło 😫

BMW TO PRESTIŻ
2 lat temu

Bo jeździć to trzeba umieć!!!

Niestetypolak
2 lat temu

Uważajcie na Polaków którzy wykorzystują warunki na drodze, w piątek po 17 srebrny golf 4 na POT (nie ten z newsa) jeździł w kółko na rondzie przy wjeździe do Ostrowa na drodze nr 11, jezdzac ewidentnie naciskał gwałtownie na hamulec za każdym razem jak wjeżdżał za niego nowy samochód. Ale nie tylko ronda są niebezpieczne uważajmy wszędzie bo polus sprowokuje wypadek celowo a wy jeszcze będziecie żyli w przekonaniu że to wasza wina

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Niestetypolak
Tulipan
2 lat temu

Brawo rolnik. Porządny gość. I jeszcze bezpiecznie jadą podczas protestów

9
0
Napisz co o tym sądziszx